Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan osszam be az időm...

Hogyan osszam be az időm (sajnos telefon-internet függő vagyok)?

Figyelt kérdés
Sajnos napi 10-12órát a telefon nyokodásával(internet 90%-ban) töltöm, és ha nem teszem akkor az-az érzésem hogy lemaradtam valamiről és egész nap ideges feszült leszek, és a könyököm már annyira fáj tőle hogy kinyújtani nehezemre esik. Szeretném ha nem töltenék ennyi időt a telefon nyokodásával max 1-2órát,de nem megy... Tanulni is szeretnék, biciklizni is és dolgozni is suli közbe majd

2015. júl. 22. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is akaraterő kell hozzá!
2015. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en is igy voltam, es sikerult megvalnom ettol kb 1 honap utan : a legfontosabb, ha van a telefonodon kozossegi oldalhoz kapcsolodo app ( fb, fb messenger) azokat azonnal torold le. jelold ki magadnak, hogy 1 nap 1szer mesz fel es nezed meg hogy ki irt neked , vagy hogy mi tortent. jelolj ki egy idot, amennyit a gep elott / telefon elott tolthetsz. csinalj napirendet, amihez tartod magad!
2015. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akarat erőm 0-a


2-es nem Facebook meg ilyenek, puszta mobil mániás vagyok és egy oldalon a fórumokat teszteket szoktam olvasni

2015. júl. 22. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
néha kikapcsolod, logikai feladványokon, matematikán gondolkozol, elmész mást csinálni és nem fog hiányozni
2015. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komoly, akkor csak egy megoldás van: dobd ki a kukába, és vegyél egy nem-okos telefont! Másképp nem megy.
2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is volt mikor úgy éreztem gyakorira mindig fel kell néznem különben lemaradok az érdekes kérdésekről,

De el kell fogadni hogy mindent nem olvashatsz el amit írnak a neten, meg nem is leszel előrébb tőle csak az időd megy el vele.

2015. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!