Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én várok túl sokat, vagy a...

Én várok túl sokat, vagy a mai "barátságok" mind ilyenek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kiskorunk óta ismerjük egymást.Általában jól kijöttünk,persze voltak konfliktusaink is,viszont azokat megoldottuk.

Ritkán találkozunk,szinte csak nyáron.Eddig azt az időt többnyire próbáltuk kihasználni,de az idei nyár egy mélypont.Nem látok mást,minthogy valami kütyü fölé görnyedve netezik,de állandóan.Ha nincs net,az se baj.Ebből kifolyólag gyakorlatilag nem is szól hozzám,csak néha,ha mutat valamit.Csak az internet miatt jön át,mert nálunk van.És ez engem dühít.Mert szerintem hatalmas bunkóság,ráadásul semmi értelme.Ebből kifolyólag nagyon unom az együtt töltött időt,már elegem van az egészből,azt se bánnám,ha azt mondaná,hogy akkor holnaptól nem találkozunk.

Ha mesélni szeretnék neki valamit, akkor nem hallgat meg,félbevág,belebeszél,vagy figyelmen kívül hagyja.Egyszerűen úgy érzem,én nem is érdeklem,csak az érdekek vezérlik.

Ezért kérném kívülállók véleményét,kíváncsi vagyok.Előre is köszönöm! (:



2014. júl. 10. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek a barátságnak annyi. Nyiss új emberek felé, nem mindenki ilyen.
2014. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai barátságok 70%-a ilyen.

Amit másképp kihasználásnak hívunk.

Keress jobb embert ! :)

2014. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem egyedüli eset a tied. nekem is van egy barátnőm, akivel, ha találkozok akkor képtelen letenni a telefonját állandóan azt nyomkodja.

borzasztó, hogy mennyire nem foglalkoznak a másikkal.

2014. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a világ legnagyobb bunkósága van nekem is ilyen ismerősöm. Mondanám, hogy egyszer hívdd meg úgy, hogy nincs wifi de ha anélkül is nyomkodja azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni. Egy okostelefon közétek állt. :/
2014. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltak hasonló kapcsolataim. szerintem a legjobb amit tehetsz, ha ezt mind elmondod neki őszintén (de ne bunkózd le :) ), és megkéred, hogy változtasson/változtassatok, vagy különben részedről akkor vége a barátságnak, és ne jöjjön át többet (jó, ezt ne ilyen durván fejezd ki, inkább úgy, hogy akkor félsz, hogy a kapcsolatotok a jövőben nagyon ki fog hűlni stb.).
2014. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan fogalmazhatsz durvábban, legalább elgondolkozik.
2014. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen meg kell szakítani a kapcsolatot ilyen emberekkel.


a barátságok, párkapcsolatok többsége csak álcázott kihasználás, régen sem volt másképp.

folyamatosan keresni kell új embereket, évek alatt találhatsz 1-2 tűrhetőt.

2014. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerezz be egy mobilt te is és akkor chatelhettek ;)
2014. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hűha,mennyi válasz!Köszi mindenkinek,megy a zöld pacsi. :DD

Sajnos én is azt érzem,hogy ez már réges-rég nem mondható barátságnak.Hiába kapcsolnám ki a wifi-t,mert ha én megyek át hozzájuk,és ott nincs net,akkor is nyomkodja.Játszik,képeket néz,ez-az.

Telefonom nekem is van,meg ilyesmi,ha akarnék,tudnék neki írni,de minek? x) Ott van mellettem,és inkább virtuálisan csevegjek vele?Elég vicces lenne. :D

A másik meg az,hogy rettentően egoista.Túl sokat képzel magáról.Persze,nekem is vannak hibáim,de ő már átment a rettentően idegesítő és tűrhetetlen kategóriába.

2014. júl. 10. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Az LB-k már csak ilyenek...
2014. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!