Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, h "irritál" a...

Miért van az, h "irritál" a saját korosztályom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valamiért, amikor ránézek a mostanság átlagnak nevezhető kortársaimra pl. az utcán, akkor elfog valamilyen undor. Nem tudom, hogy miért van ez, de egyszerűen idegesítenek azok, akik az ilyen hülye vinnyogós nagymenő p*csákat játsszák vagy azt hiszik, h ők a nagymenők és akkor mindent megtehetnek.

Mielőtt még azt mondanátok, hogy nem vagyok társasági ember, akkor csalódást kell okoznom, mivel van egy jó pár barátom és tudomásom szerint nem állok senkivel se haragban. De a barátaim nem azok közé tartoznak, akik "irritálnak" engem, mivel mondhatni mi vagyunk az osztálynak az elvont része.

Rajtam kívül van olyanok egyáltalán, akiket is idegesítenek az ilyen emberek? :/


15/l



2013. aug. 4. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy egyedül, bár én nem vagyok a korosztályod, de engem is marhára irritálnak a nyivákoló, hisztis, flegma buta kikent 3,14csák.
2013. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van, hogy idegesíti valamilyen embertípus, ilyenkor jobb elkerülni őket. Problémás, ha erre nincs mód, én sajnos tudom ezt, több évig kénytelen voltam együtt élni olyanokkal, akiknek már a látványától is rosszul voltam.
2013. aug. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert te rettentő érett vagy, messze megelőzöd a kortársaid:)


Most örülsz???

Ezt akartad hallani?

Elárulnám akitől annyira viszolyogsz szintén ezt gondolja rólad, ez ilyen tini pics betegség, azt hiszitek magatokról, h marhára érettek vagytok és mindenki más hülye.

2013. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
engem is irritált az akkori tini korosztályom. sőt már 22 éves vagyok, de még most is van, hogy inritálnak a korombeliek. pedig nekik már sokkal komolyabbaknak kéne lenniük...
2013. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Érettebb vagy a korodnál, ez voltaképpen jó, és igazad is van. A vinnyogós, nagyhangú, primitív, magukat nagymenőnek képzelő hölgyemények valóban irritálóak, és nagyon nehéz elviselni őket. Ez felnőtteknél már természetes, a te korosztályodban még nem mindenki gondolkodik olyan éretten, mint te, nem mindenki látja be, hogy ez a viselkedés rossz, ciki és idegesítő.

Barátkozz olyan emberekkel, amilyenekkel jólesik. A nagyhangú vinnyogók véleménye meg néha zavaró lehet, de próbáld meg figyelmen kívül hagyni.


26/N

2013. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ígyvagyok vele de nekem is megvan a saját társaságom és az ilyenekel meg nem foglalkozom.
2013. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tíz évvel idősebb vagyok, mint te, de engem is irritálnak a vinnyogós, magukat hűdemenőnek képzelő nőstények, szóval nem vagy egyedül ilyen téren. Amúgy engem is irritált a korosztályom, amikor csak 15 voltam, pedig nem voltam sokkal érettebb az átalgnál, csak más volt (és ma is más) az érdeklődési köröm...
2013. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%

Gratulálok. Ez azt jelenti, hogy Te egy értelmes tagja vagy a társadalomnak :)

15 évesen velem is ugyanez volt.

2013. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tudatalattid pontosan megválaszolja.
2013. okt. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már ezt az "éretteb vagy a korodnál" dumát!

Egyszerűen más a személyiséged. Amin lehet változtatni. Volt olyan lány ismerősöm, aki hozzád hasonlóan utálta a korosztályát, aztán beállt a sorba a Westend pcsák közé.

Akkor "elmúlt" az érettsége? :)


Nem. Egyszerűen megváltozott. Te se vagy jobb vagy rosszabb mint azok akik idegesítenek. Más az érdeklődési körötök, máshogy neveltek, máshogy nőttetek fel.

Hidd el, ha nem lennének korodbeli barátaid, csak számodra idegesítő, flegma pcsák, te is olyan lennél mint ők.

2013. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!