Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek, főleg az idősek...

Az emberek, főleg az idősek szerint miért rosszak a tinédzserek, azaz az én korosztályom is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet hogy vannak rosszak, de az idősek között is. Pl. tegnap lementem orvoshoz, mert fájt a torkom stb, kezdjük ott, hogy mindig ott vannak a rendelőnél-> nagy a sor. Ez még nem feltétlenül probléma, de amikor 2 órát vársz miattuk, már kezd idegesíteni. Mikor sorra kerültem VOLNA, oda álltam viszonylag szorosan az ajtó elé, hogy én következek, mert aki előttem jött már bementek és elmentek. Bejön egy öregasszony, ergo ő az utolsó. Oda áll mellém, megkérdezte, hogy arrébb állok-e, mert szeretné megnézni, hogy mikor van rendelés. Én nem vagyok egy túl udvariatlan ember, szóval mondtam hogy természetesen, és arrébb álltam. Ekkor kinyitott a doki, és mondta, hogy "Következő." Erre mit csinál az öregasszony, bemegy előttem... Ti mit szóltok ehhez?

2013. máj. 17. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek mindig voltak. A tinik mindig a társadalom huligánjai. Az öregasszonyok meg a pofátlanság teteje,amit leművelnek. Múltkor állok sorban EGY darab túrórudival. Mögöttem nénike,aki sietne haza a barátokköztre egy jólmegpakolt kosárral megkérdezte: Kedveském,öreg vagyok,előreengednél?

Úgy felment bennem a pumpa...

Meg a legjobb mikor villamossal mentem (álltam) és a nénike nem fért el tőlem, a félig üres villamoson. Fogja a botját és rávág egyet a lábamra. Megfordultam:

Maga jólmeg gondolta ezt?

két perc múlva mégegyszer belémverte a botját.

Na erre ráordítottam: ha mégegyszer hozzám ér a nyomorult botja kettétöröm a hátán.

Lehet egy kicsit drasztikus voltam de egyszerűen pofátlanság mit meg nem engednek maguknak

2013. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van szerintem. A kedvencem mikor buszon 1db szatyrot beraknak egy ülésre, a másikra meg ülnek, és abban a szatyorban kb. van egy kenyér és kész.
2013. máj. 17. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Gyűlölöm az időseket, mind pofátlan és bekézpelt, mert hogy ő már idős. Na és aztán mivan? Örüljön neki. Ha olyan jó dolog akkor mi a francot nyavajog mindig midnegyik, hogy jaj a hátam jaj ez meg az. Na ugye hogy nem jó dolog. Akkor meg fogja be.
2013. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én azt bírom,hogy volt olyan,hogy egy ülés mellett álltam,le akartam ülni,de egy nyanya (akit nem láttam,mert ha látom,akkor átadom a helyet) mögöttem futva lökött arrébb.

Amúgy azoknak a néniknek nincs baja,csak nekik ez a facebook.

Társasági életért mennek orvoshoz.

2013. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom miért mennek orvoshoz, de amikor megyek mindig ott vannak... Déltől volt rendelés, kb. 11:50re lent voltam, és már akkor tele volt...
2013. máj. 17. 16:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete ültem orvosi rendelőben és szintén befurakodott előttem nénike. Majd mégegy. Jó nem szóltam. Majd rendelés után a boltban sorban állok és A nyanya aki betolakodott elém,banyatankkal nem elég,hogy elém DURAKSZIK,hanem a tankját áthúzza a lábamon. Én fogtam az üdítőmet és eléraktam a futószalagon. Elkezdett velem visítozni,hogy én hogy képzelem,hogy a sorba beállok elé. Szépen halkan megsúgtam,hogy ha nem enged azonnal elé akkor fájdalmakkal fog hazatérni. Ki nem bírom állni ezeket az embereket. Ez a direkt kib.szásból mindig keresztbe tesz neked,mert fiatal vagy meg mert épp nem megy semmi jó a tvben. Meg sétáltatom a németjuhászom és elkezd velem ordítozni a nénike,hogy miért nem rakok rá szájkosarat,meg miért nem hordok erősebb pórázt? Majd elkezd VISÍTANI a nényje,hogy miért morog a kutyám?

Engedtem egy kicsit a hámon úgy eliszkolt a nényje,hogy a körülöttem álló emberek elkezdtek röhögni :D

2013. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kertes hazban lakom es nyaron a nagy melegben furdoruhaban nyirtam a fuvet az udvaron.Arra jott egy neni,megallt a kapuban es orditott ram,hogy nem szegyellem magam.Kozszemlere teszem mindenem,milyen feslett noszemely vagyok.Nem szoltam neki,elment a sarokig visszafordult,megint megallt a haz elott es csovalta a fejet.En nem szoktam tiszteletlen lenni az idosebbekkel,de neki odaazoltam,hogy mi van nenje,tetszik a latvany.Erre mindjart elsietett.

Egy masik esett.Neni vanszorog le a buszrol a szatyraival.En mar lent alltam es megkerdeztem,hogy segithetek-e.Megfogom a csomagjat mig leszall.Erre elkezdett velem orditani,hogy nem olyan oreg,mit kepzelek en magamrol.

Hat ennyit az oregekrol...Na jo,azert vannak koztuk nagyon aranyosak is! :)

2013. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az velem is előfordult,hogy állok a sorba a néni meg betolja elém a banyatankját és mondta,hogy ő siet... mondom oké hát,ha sietni kell siessen. De amikor megyek ki a boltból ráérőssen ott beszélgetett valakivel...

Lenyomtak 2 világháborút és még mi vagyunk a rosszak... -.-"


Eszembe jutott egy vicc :D

Öreg néni felszáll a tömött buszra,egy fiatal fickó rögtön feláll ,hogy átengedje a helyét.

Erre az idős hölgy:

-Én nem ülök előmelegített helyre !

A fickó:

-Akkor üljön a jegesmedve fa**ára.

A hölgy alig tér magához,megy a buszsofőrhöz elújságolni mi történt.

-Na és nem csinál semmit ??

Erre a buszsofőr:

-Most mit vár ? Forduljak északra ?

2013. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vicces sztorik. :D Amúgy igen. Vannak köztük rendesek is, de nem túl sok...
2013. máj. 18. 06:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nyuszifül! ezt az egészet nyomtasd ki, aztán olvasd el ötven év múlva.
2013. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!