Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz lenne ha ezt csinálnám?

Gáz lenne ha ezt csinálnám?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy van egy lány akiről nem tudom eldönteni mit akar, jó ötlet lenne ha megmondanám neki, hogy jobban kedvelem a kelleténél és, hogy eléggé tetszik? Lehet érzek is iránta valamit, viszont nem tudom, hogy ő mit akar..

2015. júl. 23. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy kb egy hete ismerem csak.
2015. júl. 23. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat probalkoz nala, hivd el randizni. Ne varj tul sokaig, mert baratzonaba kerulsz (tapasztalatbol mondom)
2015. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy ő akarna valamit, csak én nem mutatom ki azt, hogy mit szeretnék és , hogy jobban kedvelem őt mint egy barátot.
2015. júl. 23. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezen mihamarabb valtoztass
2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el és akkor úgyis kiderül, hogy mi van.
2015. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SoloIcewind válasza:

Az egyik leggyakoribb hiba, amit egy férfi elkövethet, hogy túl sokat vár a továbblépéssel. A nők nagyon szexéhesek.


A Párommal jó ideig csak leveleztünk, rokon lelkek. De ő azért jött fel Pestre, mert átírtam az egyik erotikus novelláját. És ki akart próbálni, igen. Elítélendő? Ugyanez a lány mondta nekem, hogy már egy éve nem volt férfival - volt egy cefet kapcsolata. És kérdezte, amíg mi nem találkozunk, maradjon is így? Mondtam, hogy ne. Nem élt vele.

Amikor összefutottunk, az kicsit mulatságos volt. Megbeszéltük, hogy nyelves csók az indítás. Meg is volt. Ő egy öreget látott közben, én egy éretlen diáklányt.

Másfél óra onnan. Ketten vagyunk, először magamról dobok le mindent. Ő úgy rám néz, de elterül az ágyon. Őt is kihámozom, segít, hogy lekerüljön a melltartó és a bugyi. És kidől.

Zuhanyzom, és 8 órán át kényeztetem.


Van egy pillanat, amikor a szexszel nem lehet várni. Mi azóta is együtt vagyunk, és olyanokat is megtesz nekem, amit soha senkinek.


Szóval nem gáz. A gáz, ha kihagyod.

2017. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!