Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársam "viccből"...

Osztálytársam "viccből" ilyeneket mondogat: ha a csajom lennél, ezt meg azt csinálnám veled stb? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Osztálytársam fiú, én is.

Meleg hajlama lehet?

18F



2014. okt. 23. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem viccből mondja,szerintem.Csak kíváncsi,mit reagálsz.Ha nem szeretnél vele lenni,akkor se mondj neki ezekre a dolgokra semmit.Vagy pedig mondd azt,hogy köszi,nem.Ha nagyon zavar,állj odébb,és hagyd.


Én biszex lány vagyok,de én ilyet meg nem mernék csinálni.A régi osztályomba(középsuli) tudta mindenki egy idióta rib_ncnak köszönhetően,hogy mi a helyzet.Aztán persze sokan tartották a távolságot.De senki se jött be úgy.És ilyet,amilyet a haverod csinált...ezt nem merném.


Távolságtartó maradj vele,de fogadd el,ha esetleg kiderül róla,hogy mi van.


Fiúk közt van olyan,hogy csak random szekál.Azt is hagyni kell,nem kell rá figyelni.Vagy pedig mondani neki,hogy ezt hagyja abba,mert te nem szeretnéd.


18/L

2014. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2014. okt. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!