Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt fejjel ráizgulni egy...

Felnőtt fejjel ráizgulni egy színészre? Normális?

Figyelt kérdés

Azt is mondhatnám: "Nóórmális Margit?" :-D

Ebből azért úgy gondolom az ember kinő egy bizonyos kor után, erre megláttam egy színészt egy sorozatban, és folyton bevillan az arca. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, ha akarom ha nem folyton az arcát látom.

Szinte szégyelltem, hogy rákerestem, és próbáltam mindent megtudni róla. 4 évvel idősebb nálam, és nem lakik messze, legalább is nem Hollywoodban. Tudom, hogy ez már baromira extrém, hogy ilyenen agyalok, de az utóbbi időben magányos vagyok, és lehet, hogy az agyamra ment. Valószínűleg csak egy ideált látok benne, és talán csak a kedvemen próbálok javítani, de kérdés az, hogy egy ilyen fellángolás valóban segít-e a kedélyállapoton, vagy inkább káros?


2015. júl. 24. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az illúzió mindig káros, de emiatt ne idegeskedj, majd elmúlik. Nekem is voltak (sőt vannak) ilyen dolgaim, de ha sokáig nem nézem az adott sorozatot, nem keresek rá mindíg akkor elmúlik.


Az megsúgod hogy kiről van szó? Ha nem titok.

2015. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, még annyi hogy a pozitív oldala hogy enyhén motiváló (ritka esetbe inspiráló is) lehet egy ilyen dolog, hogy meglátod milyen szép dolgok vannak a világban. :)
2015. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Priviben írtam meg, mégsem vagyok már 20 éves :-)

Amúgy én is azt gondolom, ha ez épp azon segít, hogy jobb kedvem legyen, vagy legalább is eltereljen a negatív gondolatokról, akkor nem lehet káros. De azért a földön járok :-)

2015. júl. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!