Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítene valaki megtalálni...

K.Lac kérdése:

Segítene valaki megtalálni egy filmcímet? Keresek egy filmet de se a címére se a színészre nem emlékszem.

Figyelt kérdés

Aki tud segítsen, ha esetleg látta ezt a filmet, mert én nem emlékszem a címére.

Arról lenne szó hogy egy amerikai zsaru aki elvált különböző balesetek helyszínén dolgozik fényképez teszi a dolgát.Több munkával is megbízzák amik között szeretne összefüggéseket találni és akkor felfedezi hogy több baleset helyszínén készült fotón-amelyek közt van nagyon régi is-feltűnik egy arc aki mindegyik fényképen szerepel.

Egyszer amikor utazik a metrón kiszúrja magának ezt a palit és kérdőre vonja hogy ez hogy lehetséges hogy ő minden helyszínen felbukkan.

Kiderül hogy valami időutazó a jövőből és ha eleget fizet egy kis kő vagy kristály segítségével "elutazhat" ezekre a helyszínekre és a kő segítségével vissza is mehet a jövőbe épségben.

Akkor fordul melegre a helyzet amikor ez a zsaru el akarja vinni a kisfiát egy stadionba valami meccsre amikor láthatása van és felbukkan megint ez a pofa a jövőből és megkéri hogy segítsen neki megakadályozni a tragédiát és megmenteni a fia életét.

Ennyi amire emlékszem belőle.Kb a 90es évek vagy a 2000es évek elején láthattam de előfordulhat hogy a film régebbi.Amerikai akció film az tuti.

Ezt a filmet keresem.Ha valaki látta írja le nekem a címét.

Előre is köszi



2014. szept. 3. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Ez az a film.
2014. szept. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!