Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék megoldást találni...

Szeretnék megoldást találni arra, hogy letöltött filmjei közül bármikor stílusra/színészre/rendezőre keressek, hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Az egyetlen tippem az excelen keresztüli hiperhivatkozás lett volna, de az túl bonyolult, ugyanis 385GB-ról, mintegy 250 filmről (magam sem tudom pontosan mennyi) beszélünk.


Olyan megoldást szeretnék, hogy mondjuk drámára tudjak azonnal keresni, vagy Scorsese-filmre, vagy mondjuk egy Dakota Fanningra. Mi a legegyszerűbb?


2014. okt. 25. 05:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt szintén köszönettel fogadom, ha valaki elmondja, hogyan tudom kiírni worldbe/ excelbe ennek a majd kétszáz film címét anélkül, hogy le kéne gépelnem. Ott van a mappa címe, hogyan tudom lemásolni együtt az összeset?
2014. okt. 25. 05:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt használom: [link]

A friss fájlokat, leírásokat és infókat az XBMC idevágó fórumában találod: [link]


Így fest működés közben:

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!