Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szervkereskedők miért nem...

A szervkereskedők miért nem buknak le?

Figyelt kérdés
Hogy megy az ilyen dolog? Pénzért adják el, de hogy nem jönnek rá? Aki megveszi, azt miért nem büntetik? Biztos én vagyok a hülye, de nem tudom elképzeli ez hogyan műkdik?

2015. júl. 24. 11:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
én úgy bezárnám azt is aki pénzért megveszi, hogy ki nem szabadulna..
2015. júl. 24. 12:04
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

aki megveszi (végfelhasználóra gondolok) az lehet évek óta fent van a donor listán és fekszik valahol a kórházban, vagy épp a fia van a listán és 1 hónapja van hátra...ilyenkor nem sajnálják azt akitől van, hanem örülnek, hogy megmenthetik vele az életet...még ha másét el is vették emiatt...


22F

2015. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
kegyetlenül önző, meglakoltatnám! a más fia haljon meg emiatt, nyilván. továbbra is az a kérdés, erre, hogy nem jönnek rá?
2015. júl. 24. 12:14
 4/23 A kérdező kommentje:
miért nem végeznek kutatásokat, hogy honnan kapta? mert szkoták mondani, hogy önként felajánlottak, ismeretlen adományozta. Persze.. blöhhh.
2015. júl. 24. 12:16
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig így van, mivel ezt általában a maffia csinálja, ezért a rivális maffiából szednek áldozatot, azok közül meg elég sokan megérdemlik!
2015. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
szerintem azok sem érdemlik meg. de hányan tűnnek el az utcáról és lesznek áldozatok istenem.
2015. júl. 24. 12:26
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Megölnek egy embert es ha a nem veszi meg a fiának akkor meg hal a fia de akié a szervek voltak annak az életét ha nem veszi meg akk sem csinálhatja vissza ha meg nem veszi meg eladják másnak
2015. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

mivel vannak akik befolyásosak és gazdagok, nagy összeget fizetnek ezért . ebből telik arra, hogy lefizesd az orvost aki végzi a műtétet, vagy az egyéb embereket.

ettől függetlenül én is nagyon elítélem az olyanokat, akik ártatlan egészséges embereket tüntetnek el azért, hogy meggazdagondjanak. agyon ütném mindet a saját belső szerveivel. undorító, hogy a legalapvetőbb emberi jogunkat nem tisztelik és egyes környéken félve mész mert ki tudja...

2015. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A szerv megszerzését a maffia végzi, a műtétet egy igen jól megfizetett magánorvos végzi. Esetleg sok esetben az is elképzelhető, hogy valamilyen oknál fogva megvonták a praxisától azt az orvost, aki ilyent elvállal. A vevő nagyjából tudja miről van szó, de nem érdeklődik, mert neki csak a hozzátartozója élete a fontos és van elég pénze. A másik pedig, hogy ha nagyon akar sem tud minden esetben érdeklődni a donor kiléte iránt, mert sok esetben a legális transzplantácinónál is joguk van a hozzátartozóknak a donor személyiségét nem kiadni.

Továbbá szerintem az átültetést valószínűleg nem egy kerti sufniban végzik, hanem valami magánklinikaszerűt tudok elképzelni, ami nem feltétlenül gyanús a vevőknek. Ergo a vevők szerintem ugyanúgy áldozatok, vagy legalább is könnyen megmagyarázható, hogy félrevezették őket. Aki megveszi, az egy szolgáltatást vesz meg, nem kötelessége tudni, hogy honnan van a beszerzett áru.

2015. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
"de hányan tűnnek el az utcáról és lesznek áldozatok istenem." És találtak itt nálunk ebben az évben tömeges szerv nélküli holtesteket?És ha igen,hol?És hol írnak róla?
2015. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!