Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy elegem van...

Miért van az, hogy elegem van a mai világból?

Figyelt kérdés
Mindenhol,amikor fellépek Facebookra,csakis csücsörítős képeket látok,a legjobb barátnőim kipakolják a melleiket,csücsörítenek,kacsa szájaznak,és panaszkodnak,hogy 16 évesnek nézik őket.Műköröm 12 évesen,smink,és én már tényleg nem tudom követni ezeket a dolgokat.Nem is lépek már fel Facebookra,mert csak tovább idegesíteném magamat.A barátnőimnek meg hiába szólok,megsértődnek,és kezdenek beleolvadni a tucatba,a "swag yolo" idiótaságokba,és nem tudom hogy velem (ennek e generációnak a tagja) van e a baj,de kezd nagyon elegem lenni a selfiekből,a kipakolt testrészekből,és mindenből,ami ebben a világban folyik.A gyűlöletről,a lenézésről,stb.Lassan már nem ismerek olyat,akinek ne lenne,Instagrammja,Snapchatje,vagy Facebookja.És úgy érzem emiatt a legjobb barátnőmet is kezdem elveszíteni.

##mai világ ##swagyolo
2015. júl. 25. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
azért a hashtag befigyel a kulcsszavaknál :D
2015. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a klubban. Azért van, mert nem vagy síkhülye.
2015. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs veled baj, de ne gondold, hogy ez a mai kor sajátossága. Szépen kezdesz felnőni, és észrevenni magad körül a világot. Csak így tovább :)
2015. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: De, ez a mai kor sajátossága.
2015. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd ők is kinövik, csak ők később érő típusok!
2015. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Nincs ezzel baj, nem vagy birka aki követi a média és néhány multicég kreálta divatot.

Ha zavar, ne nézd,töröld a fészbukodat, keress hasonló barátokat mint te vagy, hidd el vannak még sokan.

2015. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

te vagy érettebb a többieknél. Én is igy voltam vele csak akkor még nem volt okostelo akkor más baromságok voltak.

sok hátrány van ebből amig suliba jársz, te vagy a különc, de ha felnösz akkor sokkal jobb emberré válsz,mint a korosztályod.(tapasztalat)

a legjobb barátnők meg jönnek mennek. Akivel nem egyszerre fejlődtök és egy irányba azzal véget és az utatok. Tudom ezt 12 évesen még nehéz megérteni.

2015. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is ilyen vagyok. Csak sajnos én belül lenézem ezeket a csücsörítős ribizlibokrokat...ettől mintha azt érezném több vagyok, pedig nem.

Én is ugyanolyan birka vagyok mint ők. Csak én más nyájat követek. Fáj de ez az igazság

15/L

2015. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a facebook a hibás, az csak egy weboldal, egy ember alkotta szerkezet.


A sok hülye a hibás, aki minden sz@t felposztol.


Egy autó is lehet közlekedési eszköz, meg tömeggyilkosára is lehet használni, ha belehajtasz vele egy emberekkel teli buszmegállóba.

2015. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha boldog akarsz lenni, akkor ne másokkal foglalkozz! Foglalkozz azzal, ami téged boldoggá tesz és törekedj, rá, hogy tiszta legyen a lelkiismereted. Más nem kell. Az emberek 98%-a idióta és ez így lesz a jövőben is, le kell tojni őket.


28F

2015. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!