Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor a tinik éjjel dumálnak...

Amikor a tinik éjjel dumálnak a kertben, utcán, nem gondolják, hogy mindenki hallja?

Figyelt kérdés
Nyitott ablakokkal alszunk és éjjel kettőkor infantilis tinik röhögésére ébredek és minden szavukat tisztán hallom, pedig a másik utcában vannak a kertben, nem is a mi utcánkban. Az emeleti ablakokba nagyon messzire elhallatszik a beszéd éjszaka, ez nem zavarja őket? Ráadásul olyan hülyeségeket tudnak beszélni, hogy hihetetlen, hogy ilyen sekélyes az életük.
2015. júl. 25. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
És a felnőttek? Ők is tök ugyanezt csinálják. Mert mindenkit csak az érdekel, hogy neki jó legyen, a többiek le vannak tojva.
2015. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem gondoljak, hogy egyesek alvas helyett a nyitott ablaknal eppen oket hallgatjak ki.

Komolyan, honnan a csudabol tudnak, hogy valaki par utcaval arrebb eppen sasfullu?

Megoldas: fuldugo.

2015. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
2: Nálunk pl. első emelet van, pont előttünk van a főkapu. Mindig ott ugat mindenki. Nem hallgatózok, hanem hallom őket, mert minden hallatszódik.
2015. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs is olyan jó fülem pedig. :) Nem tudok füldugóval aludni, mert akkor nem hallom ha ég a ház vagy betörő járkál a nappaliban. De a felnőttek azért nem szoktak ilyen hangosan és infantilisen röhögni minden mondat után, arra nem ébredek fel általában, csak a tinikre. :)
2015. júl. 25. 17:05
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezen a magas hangú röhencsélésen már régen is gondolkoztam, hogy mi lehet az értelme. Gondolom tetszik neki a srác, akivel beszélget, és ezzel akarja vonzóbbá tenni magát vagy felhívni a figyelmét. De ha ott van mellette az illető, akkor miért kell ennire hangosan? Halkabb kacarászás nem lenne elég? Ez nem csak éjszaka, hanem nappal a tömegközlekedési eszközökön, moziban, bárhol megfigyelhető és csak a serdülő lányoknál.
2015. júl. 25. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én a részeg felnőtteket is nagyon szeretem hallgatni. :D De azért a tinik is kitesznek magukért...
2015. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy anyám mondta: "a tinédzser lányok mindene röhögnek" Majd kinövik :D Nekem is minden vicces volt tinédzserként.
2015. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

A haz elegge ritkan szokott egni. :) Es ha betoro jar a nappaliban, inkabb ne kellj fel ra, mert vagy kinyir (hat megeri? :P) vagy kinyirod (akkor meg meghurcolnak... hat megeri?)

Mindenesetre, szerintem, a mi eletunk sem volt kevesbe sekelyes abban a korban...

2015. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyám nem szívbajos ő bátran kiszol hogy takarodjatok a.... Ba, tedd te is
2015. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
Téged zavarnak,de ebből miért következtetsz arra,hogy ők nem gondolják,hogy bárki is hallaná őket?
2015. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!