Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy plasztikai műtétekkel szebbek lesznek?

Figyelt kérdés

Nem a mellnagyobbításra értem, hanem az arcra.

Sok képet láttam már, hogy hogy nézett ki az arcplasztikázott egyén a műtétek előtt, és szinte kivétel nélkül mindegyikre igaz volt az (legalábbis az én meglátásom szerint), hogy előtte szebben nézett ki az illető, mint utána.

A műtétek utáni arcnál eléggé látszott, hogy mű az egész, hogy hol a botox, a szilikon, stb.


Ráadásul sokan felfújatják a szájukat akkorára, ami már az undorító kategóriát súrolja.


Én ezt nem értem. A legtöbb ember egyáltalán nem lesz szebb a műtétektől, ráadásul a plasztik, a botox, a szilikon elég veszélyesek. Miért gondolják azt, hogy szebbek lesznek?

Főleg, hogy az öregedés természetes folyamat, és a plasztikai műtét sem segít ezen, sőt, ha valaki ilyen műarccal öregszik meg, az nagyon visszataszító tud lenni.



Mi a véleményetek erről? Csak én nem értem ezt?



2015. júl. 25. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah és van ilyen lány ismerősöm.

Ő is sokkal szebben nézett ki az arcátvarázsolás után. Akkor még tetszett is, most már nem.

2015. júl. 25. 13:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valaki tényleg szebb lesz, de nagyon kevés ember. Ez tényleg csak azon múlik, meddig mernek elmenni. Avval nincs gond, ha valamijével nincs megelégedve, ezért kicsit változtatnak kinézetén.

[link]

Az ilyenek tényleg undorítóak és szerintem betegek agyilag is, mert ezt látják szépnek.

2015. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen is van, olyan is van. Sokan valóban szebbek lesznek az arcplasztika után, de azokról lehet, hogy nem mondod meg, hogy plasztikán voltak :)


A hialuronsavas feltöltés pl. természetes anyaggal történik, és valóban sokat javít a külsőn. Aki laikus, sosem veszi észre, ki csináltatott ilyet, de elárulom: az összes 30-as, 40-es színésznő, akit látsz a filmvásznon, akár magyar, akár hollywoodi, csináltat ilyet. Fogadnék pár üveg jófajta pezsgőben, hogy a magukat jól tartó 40+-os hölgyek járnak ilyen kezelésekre.

2015. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem tavaly volt egy állkapocs műtétem, kaptam csavarokat felülre, alsó állkapcsom meg hátra vitték (bár ez nem esztétikai műtét volt, de el mondták, hogy szebb, szimmetrikusabb lesz majd az arcom tőle), mert rendellenes fogsorral születtem, pluszba kereszt és nyitott harapásom volt. Feküdt mellettem egy 19 éves lány, akinek orr műtétje volt, elmondása szerint neki ez muszáj volt, mert az ex pasija egyszer azt mondta rá, hogy olyan az orra mint egy keselyűnek. (mutatott képet magáról műtét előtt, hát szebb orra volt, mint most nekem... :) Szóval szerintem a társadalom is nagyon befolyásolja az embereket, bár a csaj se volt 100as :D
2015. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik valami bajuk van az arcukkal és a műtét megoldja, utána jobban érzik magukat, szerintük szebbek lettek, mert eltűnt amit eddig nem bírtak nézni. Amúgy nagyon sok múlik a többi ember bántásain is. Ha valaki csak azt hallgatja évekig hogy néz ki, megcsináltatja. Különben eszébe sem jutna de így odaüldözik.
2015. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy orrplasztika még hagyján, de ezt a szájfeltöltéses baromságot sosem értettem, ettől egy nő se lesz szebb, sőt!
2015. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

6. Egyetértek!

Van itt valaki akinek fel van töltve a szája? Szerintem mindenkit érdekel végre hogy miért tetszik ez nekik! Tudjuk már meg! És ne már olyan választ hogy mert szerintem szép! MIÉRT?

2015. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolják azt, hogy szebbek lesznek, hanem csak arról van szó, hogy a bunkó és lusta orvosok rábeszélik őket minden őrültségre.
2015. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Engem miért nem tudnak rábeszélni? Mert a környékükre sem megyek?
2015. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokan tényleg szebbek lesznek utána, mármint a normális műtéteknél. Én egy kislányt ismerek, akinek balesete volt, és elment plasztikai műtétre. Rá sem lehetett ismerni utána, az orvosok tényleg jó munkát végeztek, és nagyon szép arca lett!


Viszont amit én is undorítónak és visszataszítónak tartok, az a szájfelfújás. Én nem tudom egyszerűen elképzelni, hogy ez egyrészt kinek szexi, másrészt miért jó ilyen üvegsz....pó szájat kialakítani. Arról nem is beszélve, hogy ha valami véletlen megszúrja, máris futhat vele az orvoshoz, mert nagyon könnyel elfertőződik, vagy elmérged. Ezt a szájat nem tudom, ki találta ki, de undorítónak tartom, és én nem tudnék olyan nőhöz vonzódni, akinek ilyen felfújt kacsacsőre van.

De ahogy eddig megfigyeltem, nem a normális lányok fújatják fel az ajkaikat, hanem azok, akik nagyon buták, és felszínesek.

2015. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!