Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt, hogy...

Miért gondolják azt, hogy rossz gyerekkorom van?

Figyelt kérdés
Hat éves voltam, amikor anyukámat elvesztettük, apa azóta egyedül nevel. Most tizenkét éves vagyok. Apa három műszakban dolgozik, két hónapja léptették elő mint műszakvezető. Amikor délelőttös és én meg itthon vagyok (mondjuk ilyenkor nyári szünetben) megfőzök, kitakarítok, kimosok. Apa tanított főzni még én kértem meg rá, meg nem vagyok én olyan kicsi, hogy ne tudjak összesepregetni, vagy felmosni, nem tudom, hogy miért hiszik azt az ismerősök, hogy nekem nincs szinte gyerekkorom. Vannak barátaim, szoktam velük eljárni szórakozni, biciklizni. Az hogy besegítek a házimunkába, szerintem alap.

2015. jún. 17. 07:38
 1/3 mtke ***** válasza:
100%
Példa értékű amit teszel. Kell apukadnak a segítség hisz ő azért dolgozik szinte egész nap, hogy mindenetek meglegyen! Nyár van hosszú a nap délelőtt segítesz délután a tied. Szorakozhatsz és még bűntudatod sem lesz. Büszke lehet rád apukad
2015. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért hiszik,mert háztartást vezetsz,mert egy felnőtt nő munkáját csinálod otthon.

Jól megvagytok apukáddal,nincs semmi gond szerintem.

Ne foglalkozz az okoskodókkal.

2015. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem az idegesít, hogy mindenki el van hűlve rajta, hogy van időm tanulni meg a barátaimmal is foglalkozni
2015. jún. 17. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!