Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fogannak nagyobb valószí...

Mikor fogannak nagyobb valószínűséggel fiúk, amikor az ovulációs teszt pozitív, vagy ha már negatív?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, természetesen az a legfontosabb, hogy egészséges babánk legyen. Már van 2 gyönyörű lányunk, így harmadszorra szeretnénk esélyt adni egy kisfiúnak is. Persze ha lány lesz, akkor is imádni fogjuk :)
2015. jan. 3. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt igy nehez pontosan megallapitani... hallottal mar a termeszetes csaladtervezesrol? Ott eleg jol meg lehet allapitani az ovulaciot a homerseklet, nyaktunet es a mehszaj helyzetetol es nyitottsagatol foggoen.


Ovulacio napjan vagy utan erdemes probalkozni, mivel az xkromoszomaval rendelkezo spermium lassu, de sokaig eletben marad, mig ay y gyors, es hamarabb elpusztul.


A tesztbol nem tudom megallapitani, hogy pontosan mikor volt ovulacio. Sok sikert :)

2015. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, olvasgatok majd még utána :)
2015. jan. 4. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk fiúnk lesz. Mi a peteérésem napján voltunk együtt. Olyan szinten éreztem a peteérésem hogy aktus után nagyon begörcsölt a petefészkem. Annó mondtam is , hogyha most nem esek teherbe akkor soha. De azért ez sem 100%-os módszer a fiúra. 28 hkm.
2015. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ, és gratulálok!
2015. jan. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!