Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15-16-17 éves fiúk, tetszik...

15-16-17 éves fiúk, tetszik az ilyen lány?

Figyelt kérdés

Fekete hosszú haj, porcelán bőr, szürke szemek. 167 cm körülbelül, sportos alak, vékony és izmos lábak, fokhagyma popsi, kicsi de formas mellek. Két ajak pc, és septum. Hibátlan fogsor.

Stílusilag HC, szétszaggatot csőnacik, ingek, vans és bakkancs.

Zeneileg mindegy, bármi ami jó. Kedvenc előadók közé tartozik a BMTH, Tyga, Khalifa, Suicide Silence, Asking Alexandria, BMFV, RHCP, Alice in chains, Nirvana

Belsőleg? Érett, viszont gyerekes is néhány szempontból. Animefan, zene, fantázia világban él. Morbid humor, ilyen Slothyzmus, Nem mondod? stb.

Arcilag leginkább rá hasonlítok(csak pcvel): [link]

Stílusilag rá: [link]

Alakra meg Kylie Jenner nagyjából.



2015. júl. 28. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
"zenei ízlésed nincs," na majd ezt te mondod meg
2015. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen lány elég sok pasinak bejön, nekem is. Az más kérdés, hogy mennyire látod magad reálisan. Nem láttam még olyan lányt, amit leírtál, maximum 1-2 újságban... :D

Külső: Ha tényleg ilyen, akkor bejön. A valóságban hány lánytól hallottam már, hogy formásnak hiszi a fenekét, közben pedig...

Stílus: Nem tömeg, de átlagos fiatal.

Zeneileg: Átlagos a stílusodon belül. Jó, hogy nem a legátlagosabb pop.

Belsőleg: Az érett és gyerekes nagy piros pont lenne, mert ez rám is igaz. Anime sem hátrány, az elvarázsoltság sem. Ha néha megnyilvánulsz művészetileg is (rajzolgatsz, festesz, fotózol, bármi), az felkelti az ember érdeklődését.

A morbid humor óriási pipa! :)

Arc + stílus + alak: Ha valóban olyan, amit linkeltél és írtál, teljesen rendben van.

2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
11 - igen, én mondom meg. ;) Csak méjnsztrím hulladékot írt oda, amik már-már a zaj kategóriába sorolhatók.
2015. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Azért a Nirvanát erős túlzás hulladéknak nevezni.
2015. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

" - igen, én mondom meg. ;) Csak méjnsztrím hulladékot írt oda, amik már-már a zaj kategóriába sorolhatók."


Gondolom nem véletlenül ennyi a %-os és te egyszer se hallgattad még meg az összes bandát amit felsorolt,az Asking Alexandria hulladék?tudd már hogy mit írsz,vagy inkább ne is írj semmit mert csak égeted magad :D Na és te mit hallgatsz?

2015. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lol, hat mivel lovagolok es kondiba jarok, valoszinuleg tenyleg jo a seggem. Bar szerintem meg kicsi.
2015. júl. 30. 00:48
 17/17 A kérdező kommentje:
Muveszkedem is, fotozom es rajzolok. Animator szeretnek lenni a kozel jovoben.
2015. júl. 30. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!