Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Emberi mágnesesség törvénye"?

"Emberi mágnesesség törvénye"?

Figyelt kérdés

Ha az ember bemegy egy boltba, ahol kevés a vevő, és elkezd valamit nézni, akkor tuti, hogy rövid időn belül odamegy a többi vevő is nézelődni.

Ha valaki leül egy szabadtéri padra pl.: olvasni, akkor rövid időn belül tuti odajön a közelébe valaki (szerelmespár, idősek beszélgetni, stb.).

Ha a vonat kocsija üres az induló állomáson, de leül az ember egy helyre, akkor a legközelebbi utas 80%-ban a közelébe fog ülni.

Miért van ez? Olyan ez, mint a mágnesesség...



2015. júl. 28. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul vagyok ettől.


Úgy tapadnak rám az emberek hogy azt elmondani se lehet, nem győzöm levakarni őket.

Ma is lesöpörtem a futószalagot vásárlás közben mert annyira mellém pakoltak és rám másztak.

Az is sima ügy hogy beállok tankolni a benzinkútra teljesen egyedül tök üres az összes töltőállomás és az ember beáll mögém.

Legalább 7 hely volt még szabad de beáll mögém.


Ha oda megyek egy lányhoz beszélgetni oda állnak hallgatózni.

Borzalmas.


Már kezdem emiatt nagyon utálni az embereket de akivel meg szóba állok azok meg normálisak, szóval csak félig utálom őket.


Kedves kérdező a válaszom határozott fogalmam sincs.

2015. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt biztos hogy ha egy árusnál többen is állnak akkor már kíváncsiságból is oda megyek megnézni mi lehet ott.
2015. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
valamiféle támaszpontot keresnek...biztos félnek valamitől
2015. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy ezt tapasztaltad, de én nem, néha pedig teljesen az ellenkezőjét. :D

Boltban elég átlagos, hogy mennyi a vevő. Sosem láttam még olyat, hogy bement volna valaki egy boltba és a többi ember is megindult volna. Olyat sem, hogyha egy nekem tetsző pólót vagy valamit nézek, odajön más is megnézni. Azt viszont már sokszor láttam embereken, hogy nézték, hogy más mikor megy már el vagy kikerültek valakit és később mentek oda megnézni a dolgot.

A padnál meg tényleg teljesen az ellenkezőjét. Bármikor, amikor parkba mentem, azt láttam, hogy a különálló emberek/társaságok a lehetőleg mástól távol ültek, hogy nyugodtan lehessenek vagy beszélgessenek. Ha esetleg leültél olvasni egyedül, akkor lehet, hogy ismerkedni akartak a közeledbe ült emberkék.

Vonatnál is ugyanazt tapasztaltam, mint a padoknál. Sőt, jó pár embert láttam, aki már a vonat megállásakor kintről nézte, melyik kocsiban vannak a legkevesebben.


Ha feltűnő jelenség vagy, akkor lehet, hogy azért mennek a közeledbe.

2015. júl. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!