Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valaha nagyon furcsa...

Volt már valaha nagyon furcsa vagy különleges álmotok, ami a mai napig él bennetek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 00:16
1 2
 1/12 piriiiii ***** válasza:
53%
Egy csomó.
2015. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszer megálmodtam a lottó számokat, emlékeztem is 2 számra, ma már csak annyit tudok, hogy 26 is volt benne és szombaton kihúzták.. :D

Sikerült párszor tudatosan álmodni, tehát irányítottam az álmomat, izgalmas volt úgy álmodni, hogy tudom, hogy alszok, de sajnos repülni nem sikerült.

Volt még olyan, hogy 1 hónapig minden egyes nap emlékeztem az álmaimra, azóta pedig máig ritka, hogy emlékszem. :(

2015. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy sziget partján vettem részt egy ásatáson, ahol találtunk egy emberi ruhákba felöltöztetett, mumifikálódott lovat, ami félig megszülte a kicsinyét.
2015. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb 20-25 éve álmodtam, hogy szülök-egy csuklóból levágott rothadó férfikezet. Sokszor eszembe jut.
2015. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Viven kérdései ***** válasza:
Soook.
2015. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy, ami kb. 2 éve lehetett, de a mai napig emlékszem, annyira furcsa volt.

Egy magas épületben laktam, New Yorkban talán. Kb. a legfelső emeleten laktam, az üvegablakokon át mindig nézegettem ki. Arra emlékszem, hogy akárhányszor kinéztem, állandóan sötét volt kint és tél, havazás, eső. Nem úgy volt sötét, mint amilyen az éjszaka, hanem minden borús és szürke volt, állandóan fújt a szél és vihar volt, hatalmas, sötét felhők voltak mindig odafent. Álmomban egyszer sem mentem le onnan, fogalmam sincs, mit csináltam ott mindig.

Végig olyan ambivalens volt az egész, mert ilyen körülmények voltak, és én mégis vidám voltam. Kimentem a folyosóra, aminek a közepén egy óriási lyuk tátongott, ami nagyon mély volt és sötét, valami föld alá benyúló gödör. A gödör szélén tudtunk csak mi, a lakók közlekedni, de sosem sétált ott senki, csak én, meg egy srác, akivel mindig csókolóztam, amikor megláttuk egymást.

Eközben nekem rengeteg kicsi macskám volt, akik a gödörbe ugrándoztak végig, amíg én ott kint mászkáltam. Nyávogtak, aztán leugrott az összes, és már nem hallottam őket, eltűntek a sötétben, de mindig jött helyettük új.

Én viszont egyszer sem estem le onnan, pedig a szél be is fújt oda, ahol voltam, de én mindig fent maradtam, szilárdan.

Kb. ez ment végig az álmomban, nagyon bizarr volt az egész, végig olyan furcsán sötét volt, mintha egy teljes napfogyatkozás közben lenne egy hatalmas hóvihar, vagy nem is tudom. :D Olyan érzésem még sosem volt, mint amilyen akkor, amikor felkeltem. Valamiért iszonyatosan megérintett a dolog.

2015. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 van. Mindkettőt álmodtam többször is régen. Csak erre a kettőre emlékszem.

Az egyikben egy temetőben futok valaki után aztán az illető befut egy bokorba és eltűnik, eddig emlékszem.

A második az hogy valahol megyek az utcán és beleesek egy hatalmas gödörbe aztán mindig felébredtem.

2015. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy éve lehetett, egy ismerős helyen voltam egy erdőben találkoztam egy számomra nagyon fontos emberrel. Nem tudom leírni azt az érzést amit akkor éreztem és azóta is emlékszem rá. Azóta a helyet kiderítettem hol van. Kiderült hogy még nagyon kisgyerek koromben voltam ott és nem is emlékszem rá csak az álomból. Az illetőt még nem sikerült kiderítenem sajnos, de nagyon kiváncsi vagyok. Ezen kívül rengeteg jó felejthetetlen álmom volt, de azok csak izgalmasak voltak. Viszont ezen rengeteget gondolkoztam.
2015. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hat egyszer volt mikor egy orias krumpli meg evett es a hasaban sakkoztam egy kigyoval.... Aztan segitett a kigyo ki maszni es ki mentunk a kigyoval aztan ettunk valamit. Es a vegere mar nem emlekszem.
2015. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem volt egy ami nagyon megmaradt. Az volt benne, hogy alszom a szobámban, de felkelek mert furcsán világít odakint valami. Először hívtam a szüleimet, hogy hol vannak, bementem a szobájukba, majd minden más szobába is.(Emlékszem benéztem a kályhába is, hogy miért, arról fogalmam sincs) Majd kimentem az udvarra, és ott volt Pókember, (ne kérdezzétek miért, nem is láttam soha a filmet)és letett három vödröt amiben víz volt, jó messze tőlem. Aztán elmondta hogy a szüleimet elrabolták, és ha 3 almát(itt odaadott három almát) be nem dobok mindegyik vödörbe, akkor megölik őket. Kb. ilyen 8 éves lehettem, de nagyon megmaradt bennem, mert egy egész hónapig folyton ezt álmodtam.
2018. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!