Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri taxizni vagy sofőrködni...

Megéri taxizni vagy sofőrködni Angliában? Melyik fajta éri meg a legjobban? Sokan csinálják, de vajon meg lehet élni belőle? Összejön 1.500 fontnál több vidéken?

Figyelt kérdés

Kint élek már másfél éve, van angol "B" jogsim is, de a fizikai munkámat szeretném átváltani olyanra, amit szeretek csinálni. Közben meg magasabb szintre emelném az itteni tanulmányaimat.


Londonban vagyok, de szeretnék északabbra menni 1-2 hónapon belül.



2014. júl. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ba+ te élsz kint, miért minket kérdezel ?
2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ennyi ideje kint vagy és egy magyar fórumon kérdezel magyarokat.... akik közül oké, hogy vannak akik kint élnek, na de akkor is...

Te csukott szemmel és befogott fülekkel élsz kint??

2014. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy csomó angliai ír ide. Őket kérdezem. Az itteniekkel már beszéltem, de nem sokat ismerek. Vegyes véleményen vagyok. Több infó kellene. Itt kint szeretnek hazudni - magyar mentalitás.
2014. júl. 23. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy meglehetősen kemény és drága tanfolyamot kell elvégezni ahhoz, hogy taxizhass akár alkalmazottként, akár saját autóval teszed. Nem elég hozzá, hogy van jogsid.
2014. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sok pénzbe kerül, és sok engedélyt kell megszerezni, ha private licenset akarsz itt. Meg van szabva hogy milyen kocsit vehetsz, kora, károsanyagkibocsátás, stb. Londonban minden engedéllyel együtt, olyan 6000 fontból indulhatsz el+a kocsi költsége. Megéri csinálni, annak ellenére hogy sok a konkurencia, de ember is sok van. Nekem 3 ismerősöm is reptéri fuvarokat, kirándulásokat, stb-ket csinál helyieknek, magyaroknak egyaránt, egyik sem él rosszul, bár nem 8 órát dolgoznak. Vállalkozóival nyomják, nagyon jók a feltételei. Vidéken is kell engedély, minden, de ott sem sem olcsó, legalább 3-4000 font Londonon kívül is.
2014. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy normális válasz volt.
2014. júl. 24. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!