Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Milyen külsejűnek...

Fiúk! Milyen külsejűnek képzelnétek azt a lányt, akinek még sosem volt udvarlója?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
174 centi magas, barna haj, zöld szem, szemüveg, 85C méretű mell, átlagosnál némileg vékonyabb derék és csípő.
2015. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet gúnyolódni, de azt tapasztalom, hogy a fiúk azt hiszik, hogy a nők 100számra kapnak udvarlókat, és csak az nem, akinek már rohad ki az agya
2015. aug. 2. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak balszerencséd volt. Nekem se sok szerencsém volt a lányoknál. Van ilyen.
2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két véglet van: az egyik a csúnyácska, a másik pedig az annyira szép, hogy nem mernek hozzá odamenni "velem úgyse állna szóba" alapon. De ezt nem lehet sablonokba beleilleszteni, emberfüggő a dolog fiú és lány oldalról is, mert mindenkinek más az ízlése. Láttam én már olyan párt is, ahol a lány az én szememmel nézve csúnyácska, és olyat is, aki átlagosan szép, és nem volt barátja.

És akkor a belső tulajdonságokról még szó sem esett. Itt is egyénfüggő a dolog, mert lehet vonzó egy vagány, bevállalós, és egy visszahúzódó, szerény, aranyos lány is. Én például "szérény, visszahúzódó, arnyos" párti vagyok, külsőre pedig átlagos :)

2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, én lány vagyok, de érdekelne mi alapján számít valaki udvarlónak :)
2015. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most udvarlónak azt tekintettem, amikor valaki vagy személyesen udvarol, vagy mondjuk valamelyest ismered, pl. facebookon ismerős ismerőse, de nem arra, amikor itt írnak, hogy "megb*sznám a p**csádat". És nem is azt, amikor valaki ír egy üzenete, majd megtudom, hogy a falumban lakó összes lánynak elküldte ugyanazt (megtörtént sztori)
2015. aug. 2. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves. Mondjuk ha az illető elmúlt 16 és 100 kiló alatt van, akkor nem tudom elképzelni,hogy hogy nem volt még senki akinek tetszen
2015. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. aug. 2. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyennek?

Láttam egyszer egy magas lányt, garbóban volt, nem túl csinos farmerben, és úgy ment a járdán, hogy ha bárki belépett volna elé, annak tuti nekiesik. Felemelte az állát és gyorsan haladt előre.

Garbó, szemüveg, 10 éves farmer, csúnya cipő, összetapadt haj.

Na jó ez nem igaz. Nem feltétlen azért nem volt udvarlója mert csúnya. Sőt lehet sokaknak tetszett, csak senki nem mert kezdeményezni. Lehet, hogy visszahúzódóbb típus volt, ezért inkább mindenki hagyta.

2015. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!