Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mai fiatalokról?

Gergő19990712 kérdése:

Mit gondoltok a mai fiatalokról?

Figyelt kérdés
Énis fiatal vagyok 16 éves.A mostani fiatalok(tisztelet a kivételnek)hát nem hiszem hogyha katonának kéne állni akkor sokan mernének.Persze ezt nem ugy mondom mintha én olya hüde nagyon fain gyerek lennék,de komolyan mikor meglátok egy gyereken olyan nadrágot hogy lila,rózsaszín de a gyerek az persze nem meleg.Meg azok akik huu "kigyúrják"magukat milyen menök meg teszik fel fb-re a képet hogy milyen izmosak meg kocka has meg minden.Persze sok szteroiddal.Én rendőrnek készülök.Persze teszek is érte.Normálisan tanulok,edzek is ha idöm engedi.Az meg hogy 12 évesen drog,szex,pia meg ilyen-olyan okos hülyeségek.Én 15 évesen kaptam meg ezt a telefonom,de el lettem volna nélküle.Mostis kb 1 órácskát használom naponta.És ezt tényleg nem azér írtam mer én annyira nagyon jó lennék de azért arra a szintre nem süllyedek le.Még azt birom mikor facebook-on látom a veszekedéseket meg igy meg ugy megverlek,szemtöl-szembe meg semmi.Ha valaki nem ért velem egyet nyugodtan irja le kivancsi vagyok bármilyen véleményre.

2015. aug. 2. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan mint ők, hiába hitetik el a nagyvilággal, hogy: "fúú de jól élünk, csak szex, pia, drog"..stb. Nem minden arany, ami fénylik. Meg majd ha kikerülnek a gimiből akkor 1-2 megnézheti magát. Ez egy ilyen időszak, túl kell vészelni. Szerintem az a legfontosabb, hogy tarts ki a céljaid mellett és senki kedvéért ne változz meg.
2015. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :-)
2015. aug. 2. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan értelmetlennek és nevetségesnek tartom amit csinálnak. De azért még van remény, vannak normális fiatalok is. s maradj ilyen amilyen vagy, ne hagyd hogy beolvasszanak:) 18
2015. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy tartom magam :-)
2015. aug. 2. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd kérlek... én azt gondolom róluk, hogy sokkal szabadabbak, mint mi voltunk anno.

Például viselhetnek tök röhejes ruhákat. Vagy fülbevalót az orrukban, meg ilyenek. :)


Nem ez a lényeg, hanem hogy idejében változzanak meg: váljanak felnőtt, komoly emberré.


Ééés itt van a kutya elásva!

Mert egy jófiú épp mire változik a felnőttkor küszöbén?

Igen, pont hogy rosszfiúra vált. Hoppá!


És nem tudja, hogy ezt legkönnyebben úgy oldhatta volna meg, hogy nem jófiúskodik, meg felnőttet játszik, hanem pont csinálja azt, amit a többi fiatal. (Legfeljebb talán egy kicsivel kevésbé, ha már..)

2015. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!