Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a fiatalokról akik kispolszkit, Trabantot, Wartburgot, Ladát, Daciát, régi Skodát vesznek és szépen felújítják és olyanokkal járnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 23:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%
Azt hogy van pénzük. És hiába költenek rá egy vagyont, mindig lesz valami hiba a kocsival. Egy szépen felujított Lada kb 1milla. Abból meg vehet egy 6-8éves üzembiztos autót.
2014. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
19%
Konkrétan ezt: Mekkora barom!
2014. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez az álmuk csinálják, inkább ebbe éljék ki magukat mint a kábítószerben. Ezeknél a srácoknál sem idő sem pénz nem számít, a lényeg az hogy szeretik csinálni és jól érzik magukat benne. Semmi képpen sem lenézendők ez miatt, meg persze alap hogy nem nézek le senkit aki nem olyan mint én :)
2014. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
A harmabik válaszolóé a pont.Legalább foglalkoznak valamivel,nem mint a mai fiatalok többsége.Lézengnekk,internet,drog.
2014. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 VarMa ***** válasza:
79%

az gondolom,hogy abszolut pozitiv ertelemben vett elmebeteg...

Nem keves munka egy ilyen autot olyan szintre hozni hogy napi hasznalatban stabil legyen, illetve folyamatosan van veluk kisebb nagyobb gond. Bar ha a haverokkal osszealltok akkor jo moka szerelgetni ezeket a joszagokat...

Nekem masodik autonak volt egy elso tulajtol vett Lada 1200S-en, nem volt benne 50e km es az egyik elso sarvedo kivetelevel gyarifenyezesu volt...

Mindig volt vele valami (futoradiator folyas,a benzin pumpa membran atszakadt), de olyan elmeny volt vele menni hogy az osszes haverom velem akart jonni...

Ugy megneztek allandoan amikor mentem vele valahova.

A biztositas evente 9500ft volt mert tudtam ra kotni young timer-es kotelezot es a sulyadoja se volt emlitesre melto...

Bar en mindennapi hasznalatra sajnaltam volna, nekem garazsban allt es csak tiszta idoben vettem elo...

Bar abbol a 6-bol amit leirtal en maradnek a trabi,wartburg, lada 3-asnal...

2014. márc. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy írta az előzö is. Mindig van velük valami. És ha fiatalok 20-22 éves suhancok, akkor valószinű apuka pénzéből csinálják. Ha ők dolgoznak meg a pénzért, meggondolják kétszer hogy mire költik. Így kb olyan, mint ha a pénzt a Dunába szórnák. Mert a pénz elmegy, és lesz egy megbízhatatlan, eladhatatlan, öreg autó.
2014. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%
Így van egy 30 éves Lada felujítása kb 1milla, és 30 éves Lada marad, Vagy vesz egy 7-8 éves fabiat 700-ért, leszervizeli 100-150-ből és van egy jó kocsija.
2014. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
81%

Miből gondoljátok, hogy apuci pénzén ment a felújítás?

Szerinted nem lehet jól fizető állást szerezni 20-25 évesen?

Talán nem tömegszakmát kellett volna tanulni, vagy csak mindig a jobbra kéne törekedni és akkor más is tudna felújítani autót, vagy más hobbinak élni...

2014. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Pont így van utolsó, ahogy írtad. Jutalmaztam is egy zöld kézzel.
2014. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
Akármilyen szakkozepet végez min 20éves koráig sulizik. És hogy pár hónap melóval nem keres meg egy millát az biztos. Még ha egyből művezető lesz akkor sem.
2014. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!