Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért lenne a nőknek könnyebb...

Mért lenne a nőknek könnyebb párt találni, csak mert "nekik csak válogatniuk kell"?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak tetszik egy fiú, értelemszerűen nem megy semmire, ha csak ül, és vár, hogy majd pont az a fiú fog nekem udvarolni, és majd akkor jól kiválasztom. ha egy lánynak megtetszik egy fiú, ugyanúgy fel kell emelnie a seggét, hogy tegyen valamit.
2015. aug. 2. 21:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt aláírom, hogy a nőknek szexet könnyű kapni (feltéve, hogy érzelem nélkül lefekszenek bárkivel), de most nem erről szól a kérdés. Hanem a pártalálásról.
2015. aug. 2. 22:00
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert az a társadalmi elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen?
2015. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nő odamegy egy(jobb esetben szingli) pasihoz akkor több mint valószínű, hogy a pasi beszélgetni fog vele, még akkor is ha csúnyább a lány, fordítva ez már nem igaz
2015. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Mert az a társadalmi elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen?"


És? Ettől továbbra sem fog varázslatos módon pont az leszólítani, aki nekem tetszik. Bírom, amikor el sem olvassák a kiegészítést, mielőtt választ írnak a válaszolók.



Beszélgetni fog velem: azzal sokra megyek. Csókoljam is meg a szavait?

2015. aug. 2. 22:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem könnyebb, inkább más nehézségei vannak. Ha elmegyek valahová, nagyon jól esik, ha megnéznek. Néha jó flörtölni is. De ha konkrét párkeresésről van szó, nagyon nehéz dolgom van, aki odajön, nem feltétlenül szimpatikus. Ha a nő nem kezdeményező típus, akkor várhat a lovagra jó darabig.
2015. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: ha a kérdésed nem gúnyos hangvételű volt, akkor az a válasz, hogy nem, szerintem egy lány is kezdeményezhet, illetve nem hogy -het, hanem muszáj. A fent kifejtett indokok miatt.
2015. aug. 2. 22:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem fogod fel, mit jelent az, hogy "kezdeményezés". Nem, nem csak annyit, hogy megszólítod a másikat. Látszik, hogy nő vagy.
2015. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, te borzasztó lekezelő vagy. "látszik, hogy nő vagy" Oh, bocs, de muszáj megjegyeznem, hogy mit vár az a férfi, aki szidja a női nemet? Hogy majd ugranak rá?


És én nem feltételeztem olyasmit, amit nem írtatok. Te honnan veszed, hogy én a kezdeményezést csak leszólításnak gondolom? Kifejezetten, hogy nem. Ki kell mutatni, hogy tetszik valaki, különben nem várhatjuk e, hogy ő rájöjjön. Megkérlek, ha ilyen lekezelő stílusban tudsz csak válaszolni, inkább ne írj. Szívesen olvasok ÉRVEKKEL megfogalmazott ellenvéleményeket KULTURÁLTAN, de aki a nő szót szitokszóként használja, az most mit pampog, de tényleg? Nem írtam semmi olyasmit, amire te következtettél, így mondjuk könnyű bebizonyítani az igazad, hogy a beszélgetés felét odaképzeled.

2015. aug. 2. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem olyan bonyolult. Egy átlagos nőt rengetegen megkeresnek, gondolom a nagy része nem megfelelő neki, de reális esélye van, hogy energiabefektetés nélkül talál valakit aki tetszik. Egy átlag férfit szinte kizárt, hogy fel akarnak szedni, így 0,00% esélye van a sikerre, ha csak nem emeli fel a seggét, és csinál valamit. Magyarul, a nőknek sem feltétlen könnyű, de könnyebb.
2015. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Egy átlagos nőt rengetegen megkeresnek, gondolom a nagy része nem megfelelő neki, de reális esélye van, hogy energiabefektetés nélkül talál valakit aki tetszik."


Erre reagálnék: tapasztalatom szerint átlagosnak ilyen esetben a férfiak közel sem az átlagost nevezik. Többször hallottam olyat is, hogy hangoztatják a férfiak, hogy ők bizony milyen nagyvonalúak, mert ők aztán átlagos lányokhoz is odamennek, csak aztán kiderült, hogy átlagos a szemükben az, aki nem teljesen úgy néz ki, mint Heidi Klum.


Az sem igaz, hogy most ezzel meg kéne elégedni. Mert mint mondtam, ha a nőnek tetszik valaki, akkor nem várhatja, hogy majd elkezd neki udvarolni csak úgy a semmiből. És őt mért ne utasíthatná vissza az a férfi? Az udvarlók közül sem kötelessége választani, ha ő szerelmes egy másik pasiba vagy ilyesmi, kinek jó az, hogy kiválaszt téged, mert lekoptatták? A férfiak is gyakran írnak ide a gyk-ra ilyeneket: hogy átlagos nőkhöz odamennek stb., de olyan szöveggel, hogy éreztetik, hogy ő csak valaki helyett kell. Na most ez kinek jó? A nőt ugyanúgy visszautasíthatja az, aki tetszik neki, és ezen nem változtat hogy hány kérője van, mert igazából irreleváns. És egyébként is ti valahogy azt hiszitek, hogy egy nőnek rohadt sok kérője van.

2015. aug. 2. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!