Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek így vele kapcsolat...

Miért érzek így vele kapcsolatban ha nem ismertem? Mit érzek egyáltalán? 15/L

Figyelt kérdés
A mamám 22éve öngyilkos lett. Kb 11voltam amikor elmondták a szüleim. Ovis korom óta kerestem egy olyan személyt aki átvenné a helyét. Anyu eggyik idősebb barátnője megengette hogy mamának hívjam. Nagyon örültem neki. Azomban amikor nagyobb lettem éreztem hogy ő nem a valódi. Sokszor elmentem az elött a ház elött ahol meghalt. A sírjához is minden héten elmentem beszélni hozzá. Egyre jobban fájt az amit tett. Nehéz álltalános iskolás éveim voltak. Depressziós is lettem. Úgy éreztem az egyetlen személy aki kihúzhat a gödörből meghalt. 11éves korom óta példa képként tekintettem rá mert meg tette azt amihez én gyáva voltam. Már nem példa kép hanem vágy. Úgy érzem a lelke a földön ragatt és velem van. De csak azon az egy településen bellül ahol meghalt. Mi pedig elköltöztünk. Itt nincs velem. Egyedül maradtam...

2015. aug. 2. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Megbolondultál.
2015. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó, tényleg elfelejtettem hozzá tenni, hogy: Értelmes válaszokat írjatok trollok pedig tartsák magukban a véleményeiket.
2015. aug. 2. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy anya fontos szerepet játszik a gyermeke életében, na de a mamád nem értem mit befolyásol. Ha valakinek meghal és nagyon szoros volt a kapcsolat akkor 1 hétig gyászol legfeljebb.


Meg amúgy hülye is vagy.

2015. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. aug. 2. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"Ha valakinek meghal és nagyon szoros volt a kapcsolat akkor 1 hétig gyászol legfeljebb. "

Aha, persze...ne adja isten hogy megtapasztald, milyen elveszteni egy tündéri nagymamát

2015. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szüleid jó hülyék, hoyg egy gyereknek ilyet mondanak...
2015. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, csak tini vagy.

Gyerekként volt velem is hasonló. Egyszer láttam egy képet a nagymamám húgáról. Gyönyörü nö volt, de meggyilkolták. Akkor nagyon sajnáltam magamban, pedig nem ismertem.

10 évvel késöbb volt egy fura álmom. A mamám halott rokonai jöttek meglátogatni, köztük egy fekete hajú bordó ruhás nö. Elmeséltem a mamának. Mondta, hogy ez Betti, és tényleg volt olyan ruhája, amilyennek én leírtam, ahogy arany kitüzöje és fekete esetnyöje is, de ilyen kép nem maradt fenn róla, és nem is emlegették. Szóval akkor 17 évesen úgy éreztem, a valódi Betti jelent meg álmomban, hiszen olyannak látam, mint a 20as éveiben, azokban a ruhákban, amiket a valóságban viselt

2015. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem nem orultel meg, csak nem tudod elfogadni hogy amit hittel rola az pillanatok alatt semmive lett. Egyik percben peldakepkent neztel fel ra, hogy milyen Eros no volt, milyen kedves es stb. Miutan elmondtak tudatusult benned hogy ebbol semmi nem igaz, talan tulsagosan ragaszkodtal a rola alkotott kepedhez.Azt pedig, hogy mar nem erzed ot azzal magyaraznam, hogy a koltozessel egy teljesen mas legkorbe kerultel, megvaltozott a varos hangulata es ezzel egyutt talan egy kicsit mas ember lettel, hiszen mas emberek vesznek korul. A regi varosban pedig ott voltak az emlekek, megha nem is a tieid, hanem amiket elmondtak. Meseltek neked arrol a hazrol, ezert neked o jutott eszedbe rola. Valoszinuleg az is kozrejatszik, hogy mar nem jarsz Ki olyan surun a temetobe. Persze ezek csak feltetelezesek.Ettol fuggetlenul szerintem tudnod kell, hogy a depresszio egy betegseg es ha elfajul jobb vele szakemberhez fordulni. Hidd el, hogy nem szegyen.Nyugodj meg ebben a korban nem ritka, hogy kilatastalannak latjuk a helyzetet, hogy ugy erezzuk nincs aki megert.De felfoghatod ugy is, (nem akarlak ezzel megserteni, meg semmi ilyesmi, de ismered a mondast: AZ okos ember nem a maga hibajabol tanul, hanem masebol)hogy Te a nagymamad hibajabol tanultal. Mert az ongyilkossagot nem az Eros emberek
2015. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem orultel meg, csak nem tudod elfogadni hogy amit hittel rola az pillanatok alatt semmive lett. Egyik percben peldakepkent neztel fel ra, hogy milyen Eros no volt, milyen kedves es stb. Miutan elmondtak tudatusult benned hogy ebbol semmi nem igaz, talan tulsagosan ragaszkodtal a rola alkotott kepedhez.Azt pedig, hogy mar nem erzed ot azzal magyaraznam, hogy a koltozessel egy teljesen mas legkorbe kerultel, megvaltozott a varos hangulata es ezzel egyutt talan egy kicsit mas ember lettel, hiszen mas emberek vesznek korul. A regi varosban pedig ott voltak az emlekek, megha nem is a tieid, hanem amiket elmondtak. Meseltek neked arrol a hazrol, ezert neked o jutott eszedbe rola. Valoszinuleg az is kozrejatszik, hogy mar nem jarsz Ki olyan surun a temetobe. Persze ezek csak feltetelezesek.Ettol fuggetlenul szerintem tudnod kell, hogy a depresszio egy betegseg es ha elfajul jobb vele szakemberhez fordulni. Hidd el, hogy nem szegyen.Nyugodj meg ebben a korban nem ritka, hogy kilatastalannak latjuk a helyzetet, hogy ugy erezzuk nincs aki megert.De felfoghatod ugy is, (nem akarlak ezzel megserteni, meg semmi ilyesmi, de ismered a mondast: AZ okos ember nem a maga hibajabol tanul, hanem masebol)hogy Te a nagymamad hibajabol tanultal. Mert az ongyilkossagot nem az eros emberek valasztjak, es Te mar tudod, hogy valaki gyengesege milyen fajdalmat tud okozni masoknak.15/L
2015. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem orultel meg, csak nem tudod elfogadni hogy amit hittel rola az pillanatok alatt semmive lett. Egyik percben peldakepkent neztel fel ra, hogy milyen Eros no volt, milyen kedves es stb. Miutan elmondtak tudatusult benned hogy ebbol semmi nem igaz, talan tulsagosan ragaszkodtal a rola alkotott kepedhez.Azt pedig, hogy mar nem erzed ot azzal magyaraznam, hogy a koltozessel egy teljesen mas legkorbe kerultel, megvaltozott a varos hangulata es ezzel egyutt talan egy kicsit mas ember lettel, hiszen mas emberek vesznek korul. A regi varosban pedig ott voltak az emlekek, megha nem is a tieid, hanem amiket elmondtak. Meseltek neked arrol a hazrol, ezert neked o jutott eszedbe rola. Valoszinuleg az is kozrejatszik, hogy mar nem jarsz Ki olyan surun a temetobe. Persze ezek csak feltetelezesek.Ettol fuggetlenul szerintem tudnod kell, hogy a depresszio egy betegseg es ha elfajul jobb vele szakemberhez fordulni. Hidd el, hogy nem szegyen.Nyugodj meg ebben a korban nem ritka, hogy kilatastalannak latjuk a helyzetet, hogy ugy erezzuk nincs aki megert.De felfoghatod ugy is, (nem akarlak ezzel megserteni, meg semmi ilyesmi, de ismered a mondast: AZ okos ember nem a maga hibajabol tanul, hanem masebol)hogy Te a nagymamad hibajabol tanultal. Mert az ongyilkossagot nem az eros emberek valasztjak, es Te mar tudod, hogy valaki gyengesege milyen fajdalmat tud okozni masoknak. Ezzel tenyleg nem akarlak megbantani, inkabb elrettenteni az ongyilkossagtol.15/L
2015. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!