Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek egy pasival,...

Lefeküdjek egy pasival, akivel utána nem leszünk kapcsolatban, és akit most ismertem meg?

Figyelt kérdés

Már nagyon kívánom a szexet, de nincs kapcsolatom, és szerintem sokkal nyitottabb lennék, ha már nem lennék szűz, akkor nem lennék ennyire, túlságosan is gátlásos. Szerintetek bele szabad menni egy ilyenbe?

Még egy kérdés: az első petting/ujjazás meddig szokott tartani?


18/L



2013. okt. 22. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem bezzeg nem ajánlja itt fel egy cuki lány sem magát. :D


Menjél bele, te életed, csinálj, amit akarsz!

2013. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz folytatás inkább ne. megbánhatod később emiatt. inkább bírd ki valahogy!
2013. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

figyelj, nem mi fogunk lefeküdni egy emberrel hanem te!!!


te döntsd el, ne másoktól várj választ.

2013. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csináld!
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. Ha el tudod fogadni magadban ezt első együttlétnek, és szívesen emlékeznél rá majd, akkor csináld.


2. Ameddig élvezitek. :)

2013. okt. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire tartod magad, akkor feküdj! Úgy rontod el az életed, ahogy akarod!
2013. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A lányoknak álatlában nagyon fontos az "első együttlét". Szoval gondold át hogy neked mit jelent ez. Ha ugy érzed hogy "legnagyobb kincsedet amit egy lány örizhet egy ideig" oda adnád egy futo kalandért akkor csináld. Viszont ha ugy döntesz hogy inkább vársz még egy kicsitt és olyannak adod aki ezt a "kincset" megbecsüli (mármint szeretetböl fekszik le veled) akkor ne gondolkodj.

Személy szerint kár lenne oda adnod mgad egy nemrégiben megismert srácnak. Én is szűz vagyok még...számos párom volt de egyiknek sem tudtam oda adni magam. És már 17 éves vagyok.


Bocsi ha hosszura sikerült, és bocsi a helyesirási hibák miatt. Majd ir üzit h hogy döntöttél :D kiváncsi vagyok.


Hanna^^

2013. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanezen mentem keresztül egy éve, csak nem volt gondolkodási időm. Megtettem, és még most is úgy látom, hogy jó döntés volt. Hülyén hangzik, de valamilyen szinten kinyílt a világ. Nekem már nagyon elegem volt ebből a szűz állapotból, kíváncsi voltam, vonzott a srác, és tudtam, hogy nem zavarna, ha többet nem keresne (bár nem ez lett a vége, összejártunk még egy darabig:).

Én azt mondom, hogy elég idős vagy már ahhoz, hogy te magad dönts ebben, és ne mások véleménye számítson.

19/L

2013. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért annyit hozzáteszek, hogy nekem előtte volt több barátom is, és a petting, meztelenkedés már nem volt új, csak behatolás nem volt soha.
2013. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem leszel szűz azt hiszed már másnapra a nagy ő fog kopogtatni?? Elveszted a szüzességed és nem azzal akit szeretsz....-.-"

Rossz döntés! Utána persze letojod, mert fűbe nem fogod magad vágni ugye. Irigykedni meg fogsz azokra akik boldog kapcsolatban élnek az első alkalom óta. Ha szerencséd lesz hamar lesz valakid, de kétlem. Keress egy komoly kapcsolatot!

2013. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!