Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonulnak fel állandóan...

Miért vonulnak fel állandóan a melegek, miközben nincsenek üldözve, sem kirekesztve?

Figyelt kérdés
Mást sem látni, csak az állandó felvonulásokat. Hangoztatják az elfogadást, de mégis nyilvános provokációnak, közszeméremsértésnek, megbotránkoztatásnak tűnik, amiből mindig balhé kerekedik, amire persze lehet ujjal mutogatni hogy "csúnya szélsőséges disznó"... Miért nem tudja otthon a négy fal között lerendezni a szexuális életét? Összességében elfogadom a melegeket, viszont a vonulgatásokkal, és megbotránkoztató viselkedésükkel nem értek egyet. Én heteroként nem vonulgatok fel holott lassan úgy érzem hogy én vagyok hátrányosan megkülönböztetve a munkahelyemen, nem a meleg kolléga, aki mindenre azt válaszolja hogy "azé mer meleg vagyok?"...

2015. aug. 3. 07:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

"Mást sem látni, csak az állandó felvonulásokat"


egy evben egyszer vonulnak, akkor is Budapesten. Teged ez ennyire zavar?


"mégis nyilvános provokációnak, közszeméremsértésnek, megbotránkoztatásnak tűnik"


Tenyleg? Mert felvonulnak bekesen, vidaman?


"Miért nem tudja otthon a négy fal között lerendezni a szexuális életét? "


Az utcan elik a szexualis eletuket?


Az egyenlo jogokert vonulnak.

2015. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%

Nem egyenlő jogokért vonulnak, hanem több jogért vonulnak mint ami a heteróknak van.

Nem évente egyszer van, hanem évente egyszer egy hónapot, mert kb addig folyamatosan róluk ír a média

2015. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

" több jogért vonulnak mint ami a heteróknak van"


Hulyeseg.

2015. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Mert bevett szokás lett a meleg felvonulás, csak azt nem akarják beismerni hogy arra nem jó amiért csinálják az elfogadtatásra de szerintem ma már nem is ezért vonulnak hacsaknem azért mert melegek és megtehetik

Azt bírom amikor mondják hogy itt mennyire intoleránsak meg rasszista az egész ország!

Akkor nézzek meg Törökországot vagy Oroszországot ahol ha már 10-20-an vonulnak vagy kampányolnak a meleg, katonák viszik el őket de még ráadásul előtte hagyják hogy a civilek verjék üssék rugdossák őket mintha nem történne semmi!

Ehhez képest Magyarországon komoly rendőri biztosítás mellet vonulhatnak belvárosban az Andrássy-n (nem valami jelentéktelen úton Bp szélén) és még sír szájuk.

2015. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%

"Tényleg? Mert felvonulnak bekesen, vidáman?"


Itt provokációról van szó!Azzal nem nagyon fogják magukat elfitogtatni.

2015. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
És mégis mennyivel kevesebb joguk van???
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nem hazasodhatnak, nem fogadhatnak orokbe gyereket, es igy tovabb.
2015. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%

# 8

Azért hoztam fel Oroszország mert itt van a seggünkbe ahhoz képest itthon a melegek valagát kinyalják!

Nyugaton már ott tart az egész hogy a felvonuláson végzik el a szexuális szükségletüket!

Ott már nagyon túltépték a határt és nagy hatalmat szereztek maguknak!

2015. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

Persze még én mennyek el innen mert vannak melegek!

Na erről beszélek!

2015. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

"Nyugaton már ott tart az egész hogy a felvonuláson végzik el a szexuális szükségletüket! "


Perszepersze.

2015. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!