Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy ne állandóan...

Mit tehetnék hogy ne állandóan mások életével foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta küzdök ezzel a problémával. Mindig látom azokat a szép jómódú és sikeres embereket, hogy milyen boldogok, és mennyire szuper dolgot csinálhatnak életükben. Rám meg ezek közül sajnos egyik se igaz. Próbálom úgy alakítani a jövőmet, hogy egyszer én is így élhessek, de egyszerűen egy szélmalomharc az egész , nem látom a dolgok végét, és ott lebeg a fejem felett, hogy még így sem fog semmi beteljesülni belőle. Teljesen ki vagyok ábrándulva mindenből. Boldogtalan ember vagyok. Próbáltam magamon változtatni, még pszichológiai könyvet is olvastam, de egyszerűen semmi. Mikor megnézem hogy némely ember, milyen jó módban él, én pedig hogy élek tökre elmegy mindentől a kedvem...
2015. júl. 26. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a jómódot a boldogsággal. Nem feltétlen járnak együtt. Vagy úgy mondom, hogy egymástól független. Megelégedés és változtatás. A jó dolgok észrevétele. Hajrá
2015. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem minden a pénz, és a pénz nem = boldogsággal. DE! Mitől érezheti még jól magát az ember? Ha van hobbija, amivel foglalkozhat, és ez örömteli perceket, órákat okoz neki. Na de mi van ha nekem a hobbimra sincs pénzem??
2015. júl. 26. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked a hozzaallasoddal van a baj, azon pedig csak te tudsz valtoztatni. Az elet egyaltalan nem fair, vagy igazsagos, de ne flejtsd el hogy minden rosszban van valami jo, igyekezz azt megtalalni.
2015. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akad valami kevésbé pénzes hobbi, na meg mindenki arra költ, amire akar költeni...
2015. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Csak akad valami kevésbé pénzes hobbi"


Ennyi a lehetőségem? Ennyivel feladni a hobbimat hogy

" csak van valami más"? Nekem ez így elég nyomorúságos létnek tűnik.

2015. júl. 26. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj hozzá, hogy sosem fog sikerülni. Határozd el magad, hogy sikerülni fog, de ne hajszold túl magad, mert akkor belerokkansz mire élvezhetnéd. Vedd észre az apró örömöket, nem minden a pénz. A legtöbben akik így élnek tettek is érte valamit, te meg irigységből meg önsajnálatból nem fogsz várat építeni.
2015. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit, amire nem kell (annyit) költeni. Akkor lelki szegény már nem lehetsz.
2015. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anélkül,hogy önmagadat elfogadnád,és tisztelnéd,nem sokra mehetsz!

Légy önmagad,és kutatsd pozitív tulajdonságaidat!

Nyilván,erre nem tanítottak meg szüleid,s ezt magadtól kell megtanulni.

2015. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!