Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak férfiakkal tudok...

Miért csak férfiakkal tudok barátkozni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, és csak férfi barátaim vannak. De velük sokkal több témám van ( foci, horgászat, kocsik, stb) mint a nőkkel. Sőt, a nőkkel semmilyen témám nincs. Amúgy érdekel a divat, a szépségápolás, imádok főzni de én ezekről nem szeretek beszélni. Szóval a nőkkel nincs témám, egy női barátom sincs, egyre inkább el sem tudom viselni a nőket, mindig csak kavarják a sz*rt meg irigykednek, én ezt márt unom. De néha meg rossz, hogy egyetlen női ismerősöm nincs, akivel kicsit közelebbi viszonyban lennék. És általában meg nem bírnak a nők, mert a munkahelyen is nem tetszik nekik, hogy mindig csak a férfiakkal vagyok, állandóan összeboronálnak a hátam mögött valamelyikkel. Más is van így? Lehet ezen változtatni?
2015. aug. 4. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is ilyen. Csinosan öltözködik, érdekli a divat, de a férfi témákhoz jobban hozzá tud szólni. Szóval szerencsés vagyok, hogy nem egy plázap*csát kaptam tesónak. 21/F
2015. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok, sose volt barátnőm, csak pasikkal barátkoztam /barátkozom a mai napig. Csajokkal nem tudok mit kezdeni én sem. Ne változtass, mert csak erőlködés lenne a vége meg művigyor.
2015. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert te is olyan nő vagy aki azt élvezi ha húzza a férfiak agyát ,illeg billeg előttük ,de aztán ha a másik kezdeményezne akkor benyögi, hogy én csak barátkozom, hogy nem vetted észre?Aztán jót röhög magában.
2015. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, csak szállj le a magas lóról, hogy szebb meg okosabb vagy mindenkinél, ez ugyanis nem igaz.
2015. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok nő jár abban a cipőben, mint te. Éppen azért, mert nem viselik el az ilyen intrikákat, az őszintétlenséget. Változtatni direkt nem tudsz rajta, és nem is kell szerintem. Ha zavar, akkor járj nyitott szemmel, és könnyen lehet, hogy találsz majd egy értelmes barátnőt, aki hasonlóan gondolkodik a dolgokról. Alapvetően a másik nemmel való "csak barátkozást" nem nagyon tolerálják az emberek - ahogy ezt a 3. válaszból is láthatod. Az ilyen munkahelyi pletykákra még a kapcsolatod (ha van) is rámehet, ha nem vigyázol.
2015. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A másik nem sem barátkozik önzetlenül nőkkel, és ha bekerül a nő egy kapcsolatba, akkor a pasija nem fogja jó szemmel nézni, ha más pasikkal barátkozik.

Kell keresni női barátnőket, de egy barátságba energiát is kell fektetni. Azok a nők, akiknek nincsenek barátnőik, erre egyszerűen lusták, vagy beképzeltek, vagy csak magukkal foglalkoznak, és azt várják, a semmiért barátkozzanak velük. Kapni akarnak, adni nem akarnak egy barátságban, így aztán lekopnak mellőlük.

2015. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szórakozok egyikkel sem, én házas vagyok, ezzel mindenki tisztában van, és a haverjaim legtöbb része is az, vagy kapcsolatban él, így alapból nem merül fel köztünk ilyesmi, hogy egymás agyát húzni...

Amúgy meg nem írtam olyat, hogy én szebb vagyok bárkinél is, csak a munkahelyemen is minden nő olyan, hogy egymás szemébe így imádlak úgy imádlak, és ahogy elfordul a másik, máris mindennek lehordják. Engem ez nagyon zavar.

De remélem egyszer találni fogok normális barátnőket is, most iratkozok majd be jógázni, hátha ott lesznek rendes nők :)

2015. aug. 4. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha házas vagy akkor meg főleg nem kellene férfiakkal barátkoznod mert teljesen félreérthető. Rengeteg házas nő keres kalandot ,ez nem kizáró ok.
2015. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, aztán sose tudom mikor kezdik félreérteni, hogy biztos többet akarok. Pedig tudják, hogy 6 éve van párom.
2015. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent a házasság. Ismerős kifejezetten férjes asszonyokat dugot végig,mert elköteleződni nem akart. Mondta ,hogy 90 %-uk ,ha szóba áll vele és kedves akkor egész biztos hogy nemsokára az ágyában lesz. Szóval kérdező,hagyjuk ezt a fals dumát,amelyik nő férfiakkal ismerkedik ,hiába van gyűrű az ujján, az bizony szeretőt kalandot keres. Biztos te vagy az üdítő kivétel de ufót is sokan láttak már.
2015. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!