Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon géz ha 26...

Szerintetek nagyon géz ha 26 évesen szeretem ha esti mesét olvasnak nekem? Nem magyar paraszt mesét hanem valami modern aranyosabb képes mesekönyvből.

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Eléggé...bocsi (márha komoly a kérdés)! 15/L
2015. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Van, aki felolvassa? Az még betegebb, mint te. :D Bár te sem vagy semmi. Nem gáz, csak ne híresztelt. :D
2015. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz, sok felnőtt is szeret mesét hallgatni,de tényleg ne reklámozd senkinek mert nem biztos,hogy mindenki elfogadja.:)
2015. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 banánherefőzelék ***** válasza:
Valamiert leteznek hangoskonyvek... en pl. Imadom oket. :-)
2015. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos de csak akkor kompenzálja ha szeret az a valaki és mondjuk férfiasan nézel ki persze fura is:)17L
2015. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem abnormális.

Máig szépnek tartok néhány matchboxot, de nem ülnék le és kezdeném el tologatni őket. Pedig "csak" 16 vagyok.

Amit csinálsz az valami betegség vagy lelki trauma vagy nem tudom.

2015. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha magyar népmese lenne, akkor nem.Sőt!Viszont ezeknek a "modern" meséknek a többsége bugyuta. Még a gyermekek sem igazán épülnek belőle.De ha neked ez kell...
2015. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!