Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A borderlineosok menyire...

A borderlineosok menyire szoktak eltünni a világ elől? (Itt arra gondolok hogy egyszerüen nem éred el őket, nem ír, csak ha átmész hozzá úgy találod meg és ezt csinálja két héten keresztül.

Figyelt kérdés
Az exem borderlineos volt, és àllandóan eltünt. Egyik ismerősömnek is borderlineos párja volt és ő is szintén eltünt. Mennyire gyakori ez nàluk? És miért érzik azt h el kell tűnniük minden szó nélkül? Olvastam sokat a borderlineról de az eltünést nem nagyon írtàk .

2015. aug. 5. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is el szoktam "tűnni" és borderlineos vagyok (bár nekem valószínűleg egy másik problémám miatt van).

Ha szeretnél, írj nyugodtan

2015. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is elszoktam. Gyakran. Írhatsz ha van kerdesed:))
2015. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én néha igen... nem irok vissza senkinek v megmondom neki h ne keressen
2015. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon gyakra,de rövidebb időre szoktam eltűnni.Nem tudom megmagyarázni miért-

21 éves borderline-os

2017. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!