Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondoltok egy...

Milyennek gondoltok egy környezetvédelemmel foglalkozó embert?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
túliskolázottnak
2015. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, nekem ezek a pesti aluljárós "mappás kéregetők" jutnak eszembe róla, WWF, vagy micsoda.
2015. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Őszintén? Kreténnek.

Nem azzal van a baj, hogy a környeztet próbálja védeni, hanem azzal ahogy. Ültessen fákat, szedjen szemetet az erdőben, vigyen télen a vadaknak ételt, ez mind oké, de amit csinálnak az hülyeség. pl:

Régen:

Vízerőmű a Dunára. Jaj ne szegény halak

Most:

Atomerőmű bővítés. Jaj ne veszélyes inkább megújuló erőforrást mint pl gátat a Dunára

2015. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Aki nem szemetel, újrahasznosít, szelektíven gyűjti a különböző szemétfajtákat, (szemetet szed, fákat ültet, állatokat etet, ahogy az előttem válaszoló is írta), állatokat ment, nem pocsékolja a villanyt/vizet vagy a benzint azzal, hogy még a budira is kocsival megy, azokkal nincs semmi bajom. Meg ezeknek egy része szerintem alap kéne, hogy legyen minden ember részéről. Mert mégis miből áll elvinni a szemetet egy kukáig (biztos nem fér el a kezében vagy a táskájában addig), lekapcsolni a villanyt (ha sima villanykörtéről van szó), elzárni a vizet, vagy elvinni a pet palackokat egy szelektív konténerbe? Semmiből.


De az "Európa közepén laksz egy városi panel 10. emeletén, de azért mentsd meg a bálnákat és állítsd meg Kalifornia partjainál az olajkitermelést" féle Greenpiece-esektől és WWF-esektől a hajamat tépem. Odaláncolják magukat olyan fákhoz, amik azért lettek ültetve (!!!), hogy a faipar kivágja és felhasználja őket? Az ilyenek tényleg idióták.

2015. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hivatásszerűen, vagy kedvtelésből?
2015. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hivatásból, de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy magát az ilyennel foglalkozó embert milyen személyiségnek tartjátok, nem pedig a környezetvédelmet. :)
2015. aug. 7. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért milyenek mondjuk az eladók? a mérnökök? az orvosok? az ácsok? a buszsofőrök?
2015. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel egy többszáz fős környezetvédelmi világszervezetnél dolgozom szakértőként, ezért elég határozott elképzelésem lehetne, de mégsincs. Emberek vagyunk, van köztünk szuper jófej lelkes zöld, leszarom üzemmódban működő partyarc, workaholic perfekcionista, korrupt orosz, szexmániás venezuelai, stb.

Összességében mindenki intelligens, jól kommunikál, magasan képzett és profi.

2015. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezt tanulom. :)

A csoporttársak között nagyon kevés az igazi liba vagy fiúban a hasonszőrűje. Általában normális emberek, sokuk nagyon családcentrikus stb. Kellemes emberek általában.

Bár más szakra még nem jártam, nem tudom, máshol milyen az arány. :D


A válaszolók pedig összekeverik a dolgot a "sötét"-zöldekkel, a témában nem elég jártas "környezetvédőkkel".

2015. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ezt fontosnak tartom, de sokan hülyének néznek miatta. Mondjuk nem panelban lakom. Szerintem alapnak kellene lennie.
2015. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!