Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csórónak tartanál egy ilyen...

Csórónak tartanál egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk megtehetné, hogy a Zarában, Desigual-ban vásároljon, de a legtöbb cucca a New Yorkerből, sőt, van ami a kínaiból van, mert hogy a saját keresetét ott költi el, ahol akarja, és azt nézi, mi tetszik neki, nem a márkát.
2015. aug. 8. 11:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen vagyok, azt veszem, ami tetszik, nem a márkát, pedig vehetnék márkásat is. De minek? Általában minden évben veszek újabb ruhákat magamnak, s ezzel cserélődik a ruhatáram folyamatosan. Egy két szezonra meg jó az olcsóbb is, ráadásul divatosak is.

Ha drágát vennék, mondjuk, ami 5 évet is kibírna, akkor csak ráunnék, meg amúgy is látszik rajta a használat nyomai. Szal marad a kínai meg a newyorker stb.

2015. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
15%

hát inkább izléstelennek de ez magánvélemény :D

Én még sose találtam a kínaiban olyan dolgot ami tetszene

2015. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%
Nem az én stílusom más pénztárcájában turkálni. Mellesleg a New Yorkerből bőven lehet stílusosan öltözködni.
2015. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nem csak Zara meg kínai van a világon. Millió ruházati üzlet van, különböző árkategóriákban. A Zarába elvből se mennék, mert irreálisan magasan vannak az árak tartva. Egyék meg az árujukat. Máshol is lehet hasonlót kapni.
2015. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
A francnak kell egy darab rongy 50 ezer forintért, jó az a New Yorker, én is ilyen helyeken vásárlok. Valamikor benéztünk egy ilyen nagyon "márkás" ruhaboltba, és rengeteget röhögtünk, hogy egy olyan ruha ami kb. szalvétából készült ilyen 90 ezer forint volt. Annyi pénzért már aranyból kéne lennie bakker!
2015. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
1%

A csóróságot nem önmagában a ruha dönti el. A ruha mellett az ékszer, a cipő, az, hogy mennyibe kerülhetett és mennyire használt, a táska, hogy szolizik-e, körmét ő csinálja vagy csináltatja, a barátnő vágja-e a haját vagy fodrász, stb. mind-mind számítanak első ránézésre.


Kínaiban max. fehér bugyit és pólót veszek a melóhoz, meg évek alatt egyszer egy szandál volt ami megtetszett. Az időt nem éri meg, hogy végignézzem, van-e az egész boltban egy jó darab.

A testvérem fiú, nagy valószínűséggel meg tudja állapítani, hogy honnan vásárol egy nő. Múltkor fénykép alapján megmondta hogy fehér arany van a lányon és nem bizsu. Szóval inkább ne kínaizzál, ha nem akarsz csórinak látszani az első pillanatban.

2015. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
nem, végre nem egy újgazdag kis piccsa.
2015. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a fehérneműim kivételével turkálókban vásárolok.

Egyébként nem érdekel, hogy mi milyen márka vagy honnan vásárol.

2015. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
A New Yorker-ben egy átlag póló 4000-5000,az nem drága szerinted?
2015. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

6-os, tesód amúgy nem meleg, esetleg crossdresser? Mert én heteroszexuális férfit még nem hallottam, aki annyira képben van az éppen aktuális, évszakonként változó női divattal, hogy fejből meg tudja állapítani, hogy egy adott ruhadarabot melyik sznob helyen vettek.


Amúgy nem tartnám csórónak, mert nem hiszek abban, hogy csakis valami túlárazott cicuska butikban lehet normális ruhát kapni. Amúgy ezt a Desgualt megnéztem a neten, valami hihetetlen ízléstelen ruháik vannak. Elképesztően rusnyák.

Másrészt annyira vicces, mikor a sok marha plázás ruhákkal akarja azt eljátszani, hogy nagyvilági valaki. Az igazi luxuskárkák értelmét sem látom, de a Zara meg a többi bevásárlóközpontos márka nem akkora szám, hogy tényleges preztizse legyen.

2015. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!