Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen fura...

Miért vannak ilyen fura fordulatos érzéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mire vall, vagy miért vannak ilyen hirtelen fordulatok érzelmileg bennem?

Tegnap este édesanyám megkérdezte tőlem, ha akarok-e velük menni egy városba állatkertbe, gondoltam oké, elmegyek velük. Utána megkérdeztem, hogy ha már délben elmegyünk akkor hol fogunk ebédelni, meg mit fogunk vacsorázni. Közben kiderült, hogy csak ebéd féle lesz, az úton majd megállunk és piknikezünk egyet, vacsi meg semmi. Hát már itt kissé nem tetszett a dolog, aztán még kiderült, hogy még két falúba is elmegyünk, de hogy miért? Fene tudja, nem akarta elmondani, nem szeretem a meglepetéseket.. Akkor mondtam, hogy mégsem megyek, erre kiverte a hisztit, hogy de jössz, legalább megjárod magad, nem csak gépezel egész nap. Hozzáteszem, most szerdán mentek vissza pár barátaim egy másik országba és a három hét alatt amíg itt voltak, feszt velük voltam, 21 napból 8-at nem voltam velük. Ezért megsértődtem, hogy miért kell mennem velük, és bedobtam a durcit. Később édesapám kínálgatott piával, de elutasítottam és látta rajtam, hogy valami nincs rendbe és általában mindig elfogadom a piát. Megmondtam neki, haragszok édesanyámra. Majd beszéltek és végül ma reggel mondták, hogy ha ennyire akarok akkor maradjak itthon, vigyázzak a házra és kúráljam az állatokat. Erre ez is rosszul, hogy még sem megyek.


Miért vannak ilyen hülye érzéseim ? Mit tudnék velük kezdeni? Rosszul érzem magam ha kell menjek, utána meg rosszul ha még sem megyek.. Ilyenkor mivan? Valaki hasonlót tapasztalt, hogy igazából semmi sem jó neki?



2015. aug. 9. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó dolgodban már nem tudod mihez kezdjél magaddal...
2015. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ez szubjektív kedves első válaszoló!

Ha valaki inkább azt élvezi, hogy EGYEDÜL van otthon, bármit csinálhat, ehet, ihat, bömböltetheti a zenét? Akkor miért menjek, egy olyan helyre ahol kb. már négyszer is voltam? Ha neked az a jó, hogy családoddal együtt mész valahova, hát akkor menj! Ha meg valami okokból nem jött össze, sajnálom! De ne vedd ezt kötözködésnek.. Alapból ilyen vagyok, édesapámat is nagy nehezen vette rá édesanyám, egyszerűen nem szeretek majdnem sehova se elmenni, nyomasztó, rossz érzés mikor valahova kell mennem. Csak azt furcsállom, amiért kitettem a kérdést is, hogy de ha úgymond beletörődöm és még sem lesz az, akkor miért érzek akár 5-10 percig is rossz érzést..


2#

Egyáltalán nem vagyok ideges, cigim meg nincs, pedig most jól jönne egy szál :/

2015. aug. 9. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hisztis vagy és azt se tudod mit akarsz. nehogy már mindenki a kedvedet lesse. ilyen szarságon fennakadsz, hoyg mit fogtok vacsorázni, úr isten. KIT ÉRDEKEL?!?! Csinálsz magadnak egy szendvicset vacsorára és viszed azt. Ennyi ésszel komolyan hány éves vagy, 9?
2015. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Hát biza, vasárnap fennakadok! Nekem a vasárnap az, hogy este jól belakom! Így vagyok megszokva! És mit ártok, hogyha itthon maradok? Sőt nélkülem tuti jobban szórakoznak, mint velem, inkább nézték volna egész nap a duzzadt, savanyú pofámat? És emiatt még veszekedés is lett volna.Az lenne a kedvem lesés, ha mondjuk én most épp biliárdozni akarok menni és nem oda ahova ők mennek, de azt mondtam menjenek nélkülem, ezen nem mit kell kiakadni. Kit érdekel? Engem, ha te megelégszel vacsora este egy szendviccsel, hát jó, nekem a szendvics jó reggelire, nem estére.

2015. aug. 9. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Élmény lehet veled együtt élni...
2015. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!