Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehet legjobban idegesít...

Mivel lehet legjobban idegesíteni a tipikus megmondóembereket, akik azt hiszik mindig igazuk van? És hogy hívják az ilyen típust?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mi a megfelelő szó a fent említett emberre. Tipikusan azokra a sötétbunkókra gondolok, aki mindig meg van győződve az igazáról. Kérdésre nem válaszol, kiosztja az embereket, mindenkiből maximum a saját egysejtű gondolkodását feltételezi. Ha az ember vitába száll vele, akkor próbál nevetségessé tenni, szavakat kiforgatni, a meg végképp nincs más akkor helyesírásba köt bele.

Mivel lehet az ilyeneket felidegesíteni? Mert meggyőzni lehetetlen, az tuti. Csak fújják a magukét. Ti hogy kezelitek őket? (én hagyni szoktam, de néha lenne kedvem válaszolni, de úgysem lenne erdménye)



2015. aug. 9. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hagyni kell, a saját komplexusaikat vetítik ki ezek az emberek. Csatornákat keres akinek kivetítheti ezeket, ha nem figyelsz rá akkor másnak fogja mondani a magáét.
2015. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Tudod mi a szörnyű? Én nyolc éve ismerek egy ilyet (osztálytárs, naponta látom) és SOHA nem tudtam, se én, se senki más leállítani!

Szörnyű! Kezelhetetlen. Én ezt okoskodónak hívom, mivel nem igazán néztem utána mi a megfelelő szó rá.

Lehetetlen leállítani és, ha visszaszólsz (és én elég heves természetű vagyok, mindig visszaszólok) akkor tuti, hogy beléd köt, valamit és csakis neki lehet igaza akármilyen hülye legyen is!

Egyszerűen nem lehet leállítani, csak annyit lehet tenni, hogy otthagyod a francba! Csak az meg annyira idegesítő, hogy már megint nincs igazad vele szembe, mert egy csökönyös bunkó, hogy legszívesebben az asztalhoz vernéd a fejét, addig míg el nem kezd bőgni, mint egy öt éves.

Az ilyeneket nem lehet felidegesíteni, mert mikor beléd köthetnek akkor boldogok és ha visszadumálsz, csak adod alájuk a tüzet, mintha azt mondanád "Igen, gyerünk csináld! Próbálj megalázni!", közbe meg nem veszik, hogy azt akarod, hogy KUSSOLJON MÁR EL!!!

Hogy az egyik barátnőmet idézzem "Az ilyeneket lövetni kéne!".

2015. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Trollok akiket nem kell etetni. Szóval legjobb ellenük a teljes levegőnek nézés.
2015. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, de akkor meg meg vannak győződve hogy igazuk van, és azért hallgat mindenki.:S
2015. aug. 9. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy is meg vannak győződve róla,ha mindenki ellentmond nekik. Felesleges energiapazarlás vitába szállni ilyennel mert pont ez élteti.

Amúgy meg mitől lesz neked rosszabb ,ha egy akárki-senki azt hiszi igaza van ? Drágább lesz tőle a boltban a kenyér,vagy mi ? :)

2015. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Suliban egy ilyen okoskodó osztálytársamat minden fiú ütötte-verte a szünetekben. Lányként azt mondom meg is érdemelte, mert mindig ő kezdte idegesíteni a többieket, aztán meg nem értette mért verik pofán. És az a szörnyű, hogy felnőttként rendőr lett belőle.
2015. aug. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grodd válasza:
Nekem már 4 éve van ilyen ismerősöm. Nem utálom, sőt, voltak időszakok, amikor mondhattam, hogy a barátom is, de végülis mindig volt egy pont a beszélgetéseink során, amikor vagy "offolt", vagy belémkötött, vagy stb. Ez nem is zavart annyira, mert elég türelmes ember vagyok, viszont rühellem azt a stílust, amikor valaki azt hiszi, mindig igaza van. Nem lehet megváltoztatni a véleményét, hiába tudod, hogy rossz az, amit Ő gondol, illetve nem tudsz neki se tanácsot, se ötleteket adni valamihez, hiszen Ő "jobban tudja". Gyerekként kezel és egy idő után nagyon elkezd idegesíteni ez a stílus. Mellesleg szerintem ezeket úgy hívjak, hogy önfejű, makacs, csökönyös, akaratos.. stb.
2016. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!