Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi vagyok, de nem bírom a...

Férfi vagyok, de nem bírom a tipikus férfi szar humort, engem inkább mérgel más is van így?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz?

A disznó humorra vagy a nőalázós humorra?

2015. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokat sem csípem,hanem mikor mással bunkó humoroznak egy férfi a férfival aztán meg vedd csak pojénnak
2015. júl. 25. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Például?
2015. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi is szoktuk a haverokkal, hogy ki tudja jobban beoltani a másikat...de ott mindenki tudja, hogy nem kell komolyan venni...
2015. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a férfi humor? Pont most néztem Bödőcs Tibort, hülyére röhögtem magam. Egymással bunkóskodni nem vicces, de az nem is humor és intelligens, tényleg vicces férfiak nem is azt csinálják. Hidd el, ugyan úgy megvan ennek a női változata is, amikor azt hiszik, hogy ha előadják a bugyuta, "sassy" dumáikat amivel elvileg lealázzák a kitalált hódolóikat vagy "barátnőiket", vagy a menstruációról és a punciról beszélnek, az hűűűű de vicces.
2015. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az egymásnak beszólásra gondolsz, azt én sem szeretem és a barátaim is levették. Az nem zavar, ha egymás között csinálják, de engem hagyjanak ki belőle.

Egy dolog van, ami feltud húzni, még ha lazán is mondják. Az anyázás.

2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!