Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire zavar,...

Normális, hogy ennyire zavar, ha alkalmanként kiköltekezek?

Figyelt kérdés
Például egy netes rendelésnél hosszú percekig vizsgálgatom a megrendelőlapot, nézem az árat, és elfog valami rossz érzés. Pedig a pénz saját magam kerestem meg, úgyhogy arra költöm, amire jónak látom. És még csak nem is piára, cigire meg drogokra megy el, hanem a bobbimra, illetve gyakran veszek könyveket, néha ruhákat, de ennyi. Talán az zavar, hogy valaki, aki tudja, nagyjából mennyi pénzem lehet, számonkéri rajtam (gondolok itt a szülőkre például)?

2015. aug. 10. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális szerintem. Legalább látszik, hogy tudod, hogy mi a pénz értéke és nem csak úgy szórod, mintha ingyen lenne.

Én is ilyen vagyok, pedig én már felnőtt vagyok. Senki sem ellenőrzi, hogy mire, mennyit költök. Nem vagyok felelőtlen, nem a számlák befizetése helyett vásárolok.

Nekem szerintem azért van, mert nagyon rosszul éltünk gyerekkoromban és fura, hogy most megvehetek egy-egy ruhát, könyvet mindenféle nehézség nélkül.

Nálad valami olyasmi lehet, hogy a saját kereseted szeretnéd jól beosztani, ha már megdolgoztál érte.

2015. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!