Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék merevedési zavarokról, tudnátok segíteni? Sajnos mostanában véltem felfedezni, hogy amikor az új barátnőmmel szexuális kapcsolatba kerülök, (3 hónapja vagyunk már együtt) alkalmanként merevedési zavarom lesz.

Figyelt kérdés
Ez abban nyílvánul meg, hogy amikor szeretkezünk, akkor aktus közben lelankad a himvesszőm.Utana persze már nem is lesz meravedés. Egyrészt a stressz miatt is gondolom, amit ez okoz. Tudnátok valamit ajánlani, mihez kezdjek? Orvos? Mi lehet a baj?

2014. júl. 16. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nem kell orvos, hanem türelmes barátnő. Megijedsz, hogy elég merev vagy -e, majd elkalandozol agyban és már lankad is. Legközelebb már benned van a para, hogy fog -e állni, azután már aktus előtt sem áll. Ez ördögi kör.Ahhoz, hogy kikerülj ebből, próbálj ne a közösülésre összpontosítani, hanem kettőtökre. Szex az is ha a kezed használod, van nyelved és ez a barátnődre is vonatkozik. Szeretgessétek egymást közösülés nélkül egyéb módokon, és helyére kerül minden, nyugi. Adj időt magadnak, hogy a félelmed elszálljon, az önbizalmad magadban megerősödjön. Hangsúlyozom, ehhez a partner türelme is kell. Hajrá!
2014. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de egy új barátnőnél ezt hogy adom elő? Kb szerintem rögtön lépne is tőlem, de ha nem rögtön, akkor hamarosan... :)
2014. júl. 16. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy új barátnő baromi boldog lesz, ha sok előjátékkal kényezteted és utána (mondjuk) orálisan vagy az ujjaiddal :)
2014. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok és a #3-nak igaza van. Erről beszéltem én is.
2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Querocha ***** válasza:

Ha stresszelsz, akkor sportolj vmit, lehetoleg rendszeresen.

Vannak hatasos taplalekkiegeszitok, amitol betonkemeny leszel, pl. az arginin, ami segiti a nitrogen-monoxid termelest a szervezetedben. Ha potencia problemaid vannak, akkor tribulus a megoldas, ez fokozza a tesztoszteron szintedet. Azt javaslom, olvass el egy par ilyen tartalmu cikket a neten pl. provitamin.hu, itt a fentebb emlitett termekeket meg is tudod rendelni.

A lenyeg a jo hozzaallas.

2014. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!