Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is felelőtlen...

Szerintetek is felelőtlen vagyok ha ilyenekre költöm a pénzem? Egyik barátom azzal piszkál hogy felelőtlen vagyok mert nem csináltatom meg az egyik csapot a lakásban ami am nem zavar engem.25f

Figyelt kérdés

nem tudom miért, de őt nagyon zavarja ez a dolog. holott semmi köze hozzá. fizetem a számláimat, megélek a pénzemből, eltartom magam, viszont nekem az a hobbim hogy ilyen kitűzőket gyüjtök. tényleg felelőtlen vagyok emiatt?



[link]



[link]


25f


2015. júl. 12. 18:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Én előbb a ház körüli dolgokat tartanám rendbe aztán a hobbi, de egyébként szerintem nem vagy felelőtlen.
2015. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Igazából tényleg senkinek semmi köze a másik dolgaihoz,de:

Én 25 évesen apa már voltam,keményen dolgoztam mindenféle férfias munkát,és a jövőm,a környezetem,a lakásom minőségével foglalkoztam,és azzal,hogy minél jobb legyen a családomnak.

(persze nem kell mindenkinek ilyen korán kezdenie)

A kitűzők képeit elnézve ezek kb 12-13 éves gyépéseknek valóak,aberált,idétlen alakok vannak rajta.

Egy 25 éves fiatalembernek már kicsit más dolgokkal kellene foglalkozni,szerintem inkább csináltasd meg,vagy akkor lennél ász,ha te csinálnád meg a vízcsapot!Tudod:szerszámok,szétszerelés,felsőrészcsere,vagy komplett csaptelep csere,stb...

46F

2015. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kitűzők képeit elnézve ezek kb 12-13 éves gyépéseknek valóak,aberált,idétlen alakok vannak rajta.

Egy 25 éves fiatalembernek már kicsit más dolgokkal kellene foglalkozni,szerintem inkább csináltasd meg,vagy akkor lennél ász,ha te csinálnád meg a vízcsapot!


szerintem pedig nem kéne más emberre ráerőltetni a te világnézeteidet. lehet, ahol te szocializálódtál, ott ez cikinek / gyerekesnek számított volna, viszont ahol én ott nem feltétlenül. tudod, sok embernek vannak fura hobbijai. Ők ettől még felnőtt emberek akik esetenként igen is értékes tagjai a társadalmunknak. szóval nem kéne felcímkézni bizonyos dolgokat felnőtt meg gyp-s jelzőkkel, és nem kéne az alapján véleményt alkotni egy emberről, hogy mi a hobbija, mit szeret gyűjteni stb.... ez a hozzáállás marhára nem intelligens gondolkodásra vall.

2015. júl. 12. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úg érzem ez megint a provokálós kérdező aki volt már meleg diák, homofób tanár, kamionsofőr, meg antiszemita zsidó is...most újabb sztori :D
2015. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

2-es vagyok!

:)

Hát akkor mi a f.-nak kérdezed meg egyátalán az egészet?

Én nem erőltetek rá senkire semmit,csak leírtam a véleményemet.

Gyűjtsd nyugodtan a kitűzőket,bánom is én...

Szerintem akkor is gáz,hogy fontosabb dolgok rovására megy...

és gondolom a vízcsap csak egy a sok közül,ami nem érdekel :)

2015. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felelőtlenség, ha ez a hobbid és van is rá anyagi keret. Én is ilyen vagyok. Költök a hobbimra, de úgy, hogy a szükséges dolgokra is jusson. Bár a csapot azt magam is meg tudom csinálni. :)
2015. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nincs is szexibb és vonzóbb egy Disney-marhaságokat gyűjtő 25 éves férfinál...
2015. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!