Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon megbántott egy barátom, és elkezdtem szorongani, magamba fordulni. Úgy érzem mindenki cserbenhagyott, senki nem kíváncsi rám. Ramatyul érzem magam, egész nap ki sem muzdulok, csak bent ülök a szobámban, és sírhatnékom van, de még az sem megy. Nem is beszélek a szüleimmel sem a tesómmal. Olyan ember nincs,akivel meg tudnám osztani, mit érzek. Az emberek társasága meg hiányzik. Már nagyon kicsi korom óta vannak problémáim szorongás terén, de ezt már leküzdöttem és kiegyensúlyozott lettem. De félek, hogyha sulikezdéseig nem leszek emberek között megint visszaesek. Kerressem fel a régi pszichiáterem? De hiszen már meggyógyultam, nem akarok megint gyógyszeresek kezelést. Mit csináljak? Úgy érzem megőrülök, ha valami vagy valaki nem segít rajtam. 15/L
2015. aug. 10. 20:10
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Szerintem semmiképpen ne fordulj újra orvoshoz,mert ez csak egy rövid ideig használ.

Ilyenkor az a legjobb ha megpróbálod ezt a dolgot a szüleiddel is megbeszélni.Vagy ha az jobban segít inkább mondd a barátodnak aki megbántott.Ezzel csak magadnak teszel rosszat.

Inkább csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek.Például ha van valami hobbid vagy szeretnél valamit kipróbálni,akkor gyerünk itt a lehetőség.:)

Sok sikert.

2015. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!