Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha legközelebb...

Mit tegyek ha legközelebb újra hasonló eset történik velem?

Figyelt kérdés
1 órája jövök hazafele a buszon, mikor egy kövér ember mögülem fejenütött. Én gyorsan elöre mentem, de egész úton engendered nézett. Nagyon megvoltam ilyedve. Kit tegyek legközelebb ha ilyen lesz? 14/F (telórol vagyok Bocs a helyesírási hibákért).

2014. nov. 20. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Neked mi a f**z bajod van??????"


Elég ennyi :) (én ezt tettem volna)

16/L

2014. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A vérnyomásom máris a mennyezetet veri.


Mi az hogy megütött téged egy ember??? Én a helyedben megfordulnék és jó hangosan leteremteném, hogy "Mit ütöget?", úgy, hogy a buszon utazók többsége is hallja.


Ha a helyedben volnék, én biztos hogy elküldtem volna a &°%=# anyjába, de még az is biztos, hogy bemostam volna neki egyet, nem hagytam volna magam. Ha ugyanez a mocsok még egyszer megteszi ezt veled, szólj a rendőrségnek ha nem tudod el yepálni a dagadt disznót...


(Elnézést a hasonló felépítésű emberektől)

2014. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, oké, de megütni egyáltalán nem tudtam Volna. Rendör meg nem volt a buszon. A többi utas meg nagyon erösen kerülték a faszi tekintetét.
2014. nov. 20. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a többi utas kerülte a tekintetét, akkor nyugodtan hagyhattad volna, hogy megüssön, utána meg rothadjon meg a rendőrőrsön!!!
2014. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja csak az a rohadt nagydarab ember ha akar, olyat üt rám hogy elájulok. Aztán meg a rendörség nyílván kiskorú bántalmazásáért elvinné, de én nem akarok 1 hétig kórházban feküdni.
2014. nov. 20. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp megérné, hogy a r0hadék sokáig csücsüljön a hűvösön =)
2014. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg, nem kell visszaütni, mert valószínűleg pontosan ezt akarta kiprovokálni. ilyenkor vagy jó hangosan, h mások is hallják, meg kell kérdezni, h mi a baja, vagy úgy ahogy csináltad elmenni onnan és nem figyelni rá többet. de semmiképp sem kell összeverekedned vele.
2014. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj ugyanúgy előre.Valószínüleg nem fogja ezt újra eljátszani.Ha nagydarab az ember szólj be neki és menj előre.Ha véknyabb vagy gyerek/tini ne hagyd magad.Szólj vissza, maradj ott.Ha mégegyszer megüt úgy pofánvágod hogy letöri a leszállásjelzőt, és abba fogja hagyni.Ha meg roma akkor hagyd a francba, mert lehet hogy másnap egy egész utcányi testvérével fog rád menni.

Buszsofőrnek is szólhatsz esetleg, végülis ez az ő feladata lenne, hogy ha valaki nem odaillően viselkedik akkor letessékeli a buszról.

Az embereket is kvára bírom.14éves srácot direkt fejbevág egy felnőtt, és senkinek nem rebben meg a szeme sem..


Egy időben a velem egy idős(16-17-18 éves) beképzelt janik kötekedtek velem a buszon.Mindig azzal a busszal jöttek amelyikkel én.Ültek mögöttem és rázták az ülésem,pöckölgették a fülem,ütögettek stb.Én mindig beszóltam nekik, ha nagyon elegem volt elkaptam a nyakukat jó erősen, és szóltam nekik hogy nem kéne kötekedni.Abba is hagyták pár alkalom után.

Nem vagyok erőszakos,agresszív csávó, de az ilyen stílusú emberek ellen sajnos mást nem tudok tenni.

2014. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg jó hangosan: Jé! Nem vagyunk mi rokonok? Nagyon hasonlít az apukám f*/szára.
2014. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és minden előzetes esemény nélkül fejbever valaki?

Valami azért csak volt...mesélj.

2014. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!