Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13-14 éves tinik?! Ti meg...

13-14 éves tinik?! Ti meg vagytok elégedve az életetekkel?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és nem értem hogy a környezetemben miért nyafog folyton mindenki. Pont a leggazdagabb osztálytársaim picsognak, akiknek még a családja is egyben van, és még barátaik is vannak, de mégis folyton panaszkodnak. Én boldog vagyok a jelenlegi életemmel, és nem tudom elképzelni hogy egy 13 éves hogy lehet annyira elkeseredve hogy nincs laptopja, hogy pl vagdossa az ereit...

2015. aug. 11. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga problémája. A probléma viszont nem a laptop hiánya :D (Legalábbis szerintem) A vagdosás meg tulajdonképpen butaság, nekem is eszembe jutott régebben, de észhez tértem. Semmiben nem visz előre, a legtöbben amúgy is csak divatból csinálják.

Vannak gondjaim, ugyan úgy mint másnak, de abszolút boldog vagyok.

13/L

2015. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Tudod ez azért van , mert a te generációd nagy el van bas.va .Ne érts félre vannak kivételek , de mikor én voltam 13-14 akkor nekünk más volt a fontos , nem az hogy nyafogjak hogy jaj nincs telom , meg hasonlók. Én még akkor kint játszottam suli után az utcán , és nem beültem kockulni , a több százezres gépem elé mert anyámék megvették nekem hogy elkussoltassanak. Lehet kissé túlzásba estem , amugy 17 vok , csak hogy lásd , nem az én fénykoromról papolok neked. :)
2015. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj hogy egy kicsit idősebb vagyok :D Én tökéletesen elégedett vagyok.Amúgy arra nem gondoltál hogy ezek az osztalytársak azért rinyálnak hogy odafigyeljenek rájuk?15/f
2015. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert az embereknek mindig több és több fog kelleni, sosem fogják értékelni azt amijük van mert arra fognak koncentrálni amijük nincs.Egy példával levezetve : az a gyerek akinek együtt vannak a szülei ezt természetesnek tekinti, akinek elváltak a szülei az pedig nagyon boldog lenne ha a másik gyerek helyébe lenne, megint másik gyerek lehet hogy adoptált ő annak is örülne ha ismerné a szüleit.
2015. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szuper képességeket akarok, de sose fogom megkapni. Volt hogy emiatt vagdostam magam, hátha miden vágás hamarabb begyógyul.
2015. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!