Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a romákról?...

Mit gondoltok a romákról? Szerintetek egy barna haju, fehérbőrű lány aki ugy viselkedik mint egy magyar de roma rokonai vannak milyen lehet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nevelést kapott.
2014. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Konzervatív, szigorú rokonai vannak.
2014. nov. 1. 18:54
 3/13 intrepid ***** válasza:
90%
Nézd meg az anyját, úgy vedd el a lányát!
2014. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember tisztában van azzal hogy egy népcsoportot nem lehet utálni pusztán azok miatt akik lehúzzák őket.

Egy mexikóiról sem a kokain meg a prostitúció jut eszedbe, ha elmész diszkóba, vagy látod őt fekete terepjáróban ülni.


Szóval a cigány is olyan mint a magyar, csak több közöttük a rafinált nagy f**z

2014. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

A nem éppen csekély tapasztalat gyűjteményem azt mutatja, hogy érdemes elkerülni velük minden kapcsolatot. Így teszek és még így is számtalanszor megszívtam már. Szóval én azt a lányt hagynám a fenébe.


Persze te nem rendelkezel az én életem emlékeivel, így lehet, hogy egy normális lányra találnál rá. Viszont ha megszívnád, én nem sajnálnálak.

2014. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Az utcánkban lakik egy roma család. Mindketten dolgoznak. A házuk, az utca, a kert rendezett, szépen gondozott. A lakásukat sok magyar megirigyelhetné, olyan tiszta.

A gyerekeik mindig köszönnek az utcabelieknek, ellentétben a szemben lakó gazdag vállalkozó gyerekeivel. Ők még akkor sem köszönnek, ha majdnem elütnek a biciklijükkel.

Ismerd meg a lányt, és azután ítélj.

2014. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan nevelik.
2014. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, és honnan lehet kiszúrni, hogy az illető roma? Mert egy nem cigányként viselkedő cigány esetében, ez nem mindig egyértelmű, ráadásul itt a bőrszín is fehér. Egyébként, ha az illető normális, és a közeli családja is normális akkor szívesen megismerkednék vele, pedig jobbikos vagyok.
2014. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A viselkedésétől neveltetésétől függ.

Lehet roma származású és nagyon alpári,de lehet olyan aki intelligens tisztelet tudó.

Attól függ milyen szülei vannak.Ha arra tanítják,hogy lopj csalj hazudj akkor olyan lesz a gyerek viszont vannak nagyon rendes roma emberek is.Ne feledd néha egy magyar ember 1000x rosszabb mint egy cigány.Vannak olyan cigányok akik tényleg nem tudnak viselkedni és alpáriak de ugyanúgy van ilyen a magyar emberekbvől.:)

2014. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A csaj rumungró (magyar cigány)
2014. nov. 2. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!