Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha megiszok 7-8L...

Normális ha megiszok 7-8L vizet egy nap?

Figyelt kérdés

Normális ha megiszok 7-8L vizet egy nap? Fizikai munkát végzek, nap védett helyen, rengeteget izzadok. Az a gond,hogy keveset járok WCre.



Fiú, 130KG, 18



2015. aug. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Atyagatya!
2015. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
SZERINTEM nem. Nem mondják ugyan eleget, de ha sokat iszol, majdnem annyira rossz a testednek, mintha nem innál. Ha kívánod is azt a mennyiséget, akkor a testeddel baj lehet. Menj el orvoshoz, mert ez cukorbetegség miatt is lehet, vagy pajzsmirigy probléma, ami még a súlyod okául is betudható.
2015. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetes , lélegzés verejtékezés is anyag csere . Ez még jobb mintha napi 2 liter menne le .
2015. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom . 7-8liter azért elég sok.azért a súlyodhoz az úgy oké.De szerintem az elég sok mert halottam h valaki vízmérgezésben meghalt.De én nem értek nagyon hozzá nem akarok okoskodni,csak elmondtam amit tudok:)
2015. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom aki hülye az minek válaszol.


Láthatjátok hogy 130kg és kemény fizikai munkát végez ráadásul 35-40 fokban!


Ha semmit nem csinálnál csak ülnél egy 22 fokos szobában 24 órán át akkor 4 l kéne meginnod az egészségesed szintentartásához!


Ebben az időben kint melózni ekkora súlyal tök normális a duplája azaz 8 l !


A nyugalmi képlet :(testömeg *3 /100)l tiszta VÍZ ,nem cukros üdítő ,kávé vagy alkohol.


Betegségre akkor utalhat ha nem sokat eszel ,és sótlan dolgokat és még akkor is ennyit iszol de a súlyod alapján és hogy dolgozol ezt most kizártam :)

2015. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gond szerintem ha nem jársz sokat wc-re, gondolom kiizzadod a folyadékot. Rengeteg folyadék veszteség az..
2015. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha CSAK olyankor, amikor kánikula van és aktívan melózol, akkor nem különösebben aggasztó.

De ha egyéb körülmények között is, akkor igencsak orvoshoz kéne fordulni, elsősorban cukorbetegség gyanújával.

2015. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a gond, csak meló közben van. Napi 8-9 órát dolgozom, legtöbbször tűző napon. Kicsit soknak tartottam, talán még súlyomhoz képest is.


Köszönöm a normális válaszokat. :)

2015. aug. 5. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát egy vizsgálatot azért megér a dolog szerintem, inkább feleslegesen menj, mint amikor már nagy a baj. :)
2015. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!