Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a gamereket a közösségben a nem gamer emberek? O. o

Figyelt kérdés
Miért hívják kockáknak a gamereket, piszkálják őket azzal nincs/enek élete, barátai és ezért játszik? Miért nem értenek meg "minket"? Mondjuk nem igazán foglalkozok velük de néha gondolkozom azon:mi a bajuk azzal hogy játszok?

2015. aug. 12. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Na, és akkor ezt képzeld el úgy, hogy lány vagy. :D Szörnyű.


Egyébként nyilván azért, mert valamiért a "köztudatban" az van, hogy az semmire nem jó, mész és öldökölsz és csak a gyerekek játszanak. A buta ember ezt el is hiszi és vallja.

Sajnos gyakori hiba, hogy az emberek úgy mondanak véleményt, hogy nem is ismerik az adott dolgot, csak fröcsögnek.

Nem kell vele foglalkozni egyébként, akinek van elég agya, az tudja, hogy milyen, akinek meg nincs, az meg elítél látatlanban másokat.

2015. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talán mert az eltérő nézetű emberek nem jönnek ki jól?

És arányban nemkockák többen vannak, ezért érzed úgy, hogy kirekesztenek titeket.

2015. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Akik társasági életet élnek, azok kicsit lesajnálják a gamereket. Az ő szemükkel érthetetlen, hogy pl. egy 17 éves srác egy szép nyári estén miért a gépét nyomkodja ahelyett, hogy csajozna.
2015. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SylwerStone ***** válasza:
58%
#3 Attól, hogy valaki gamer, nem azt jelenti, hogy nincs társasági élete
2015. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Sokat játszottam én is egy időben, szerettem is. Attól függetlenül én se nézem jó szemmel az ilyet :D


Szerintem csak elveszi az időt más elől. Én is több évet dobtam el a semmiért. Azt az időt értelmesebben is el lehet tölteni, most már látom.

Ezért inkább áttértem arra, hogy szabadidőmben könyvet olvasok vagy nyelvet tanulok, sportolok vagy találkozom a barátaimmal.

2015. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sokan úgy gondolják, hogy ez a hobbi minden mással összeférhetetlen.

Én szoktam játszani, de emellett még tudok olvasni, haverokkal eljárni és mindenféle dolgot, amit akarok. Minden csak azon múlik, hogy te hogy akarod.

2015. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindketten torz igazságot vallotok magatokénak. Egyrészt a közösséged többi tagja a telefonja előtt ül egész nap és Facebook-ozik, meg egyéb hülyeségeket csinál, tehát ugyanúgy céltalanul tölti az idejét a semmire, másrészt neked sincs igazad, mert te is csak pocsékolod az idődet ilyen hiábavaló dolgokra az önfejlesztés helyett. Mindannyian ezeknek a kacatoknak vagytok a rabjai.
2015. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk személy szerint nem ér annyi rossz szó amiatt, hogy többek közt játszom is. Szóval szerencsém van a baráti körrel:) De ez a sztereotípia miatt van ahogy már többen is leírták. Pedig a játék sok mindenben fejleszt, tanít, ami mondjuk a facebookról nem mondható el. Nem gondolnám időpocsékolásnak a normális keretek közt történő játszást. Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeret csinálni amíg az a dolog legális és nem bánt vele másokat. Ezt tiszteletben kéne tartani és elfogadni. Szerintem e felé tartunk, régen sokkal jobban lenézték a "kockákat", mint most, szóval jó irányba haladunk:) A lány játékosok befogadásával, elfogadásával kapcsolatban ugyanígy látom a helyzetet.
2015. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a gamer lányokkal :D szerintem jó fejek :)
2015. aug. 13. 08:35
 10/14 Viven kérdései ***** válasza:
Hát elfogadom ki játszik de azért elítélem azokat akik folyton a gépen lógnak...Volt olyan osztálytársaim aki egesznap gépezet Facebook Játékok...stb. És iskolába alig járt éjfélig gepezes és délig alvás szóval az már kocka.Mértékben kell gepezni idő pazarlás ha tulsokaig nyomsz egy játékot.Taníthat is ha történelmi alapú és egy történetet is elmeselhet ami tanulságos is szokott lenni.A lovodozosnel pedig a csapat munka pl.Csgo.Meg lehet szórakozni;tervezgetni itt a Simsre gondolok.Karokat is okozhat ahogy mondtam keveset kell játszani.Én stréber vagyok szóval egyszer a héten szombaton 1 órát vagy egy fél órát jatszok vagy egyáltalán nem;a Facebookot nem értem...Mi a baj másoknak a gemer lányokkal? 15/l
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!