Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek mondják azt,...

Milyen embernek mondják azt, akinek nincsenek úgy barátai, viszont talált az interneten egy személyt akinek elmond mindent, barátnak tekinti, hülyülnek?

Figyelt kérdés

Én 20 éves leszek (októberben),Ő pedig 18 lesz (szinten októberben)

Kölcsönösen elmondunk sok mindent egymásnak.

Nem vagyok meleg,ő sem az.


F/20



2015. aug. 13. 04:56
 1/7 anonim válasza:
0%
Lúzernak. Az internet másik végén akárki ülhet, akivel nincs személyes kapcsolatod, az nem haverod. Én már itt adtam ki magamat tinilánynak, öregembernek, fiatal férfinak, négernek, nőnek, kamaszfiúnak, akárminek.
2015. aug. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De tudom ki ő... :) Kép stb... :) És nem kell mindekit egy kalap alá venni. Természetes van igazság amit írsz..

Egyébként már facen,skypeon beszélgetünk. Tehát ez kilőve!

2015. aug. 13. 05:48
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nethaver:D
2015. aug. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor két sziciofób egymásra talált :-) végül is nincs benne semmi rossz. tuti nem vagy meleg?
2015. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te nem érzed magad annak, de ő még simán lehet az.
2015. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Minden ember meleg, különben nem élne.
2015. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a gond ezzel? Az internetnek hála, sokkal jobban hozzánk passzoló emberekkel tudunk megismerkedni, mint 20 évvel ezelőtt. Bele is őrülnék, ha a városomban élő pár ezer ember közül kéne a haverjaimat kiválogatni, valószínű már elpatkoltam volna alkoholmérgezésbe, vagy felvagdostam volna az ereim a sok ostoba f..sságtól
2015. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!