Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rendőr kényszeríthet abortus...

A rendőr kényszeríthet abortuszra?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok.Az apja rendőr csak néha-néha taliztunk összejártunk.2 hónapig tartott a dolog és terhes lettem.Neki van barátnője,illetve amikor összejártunk akkor nem volt,mert szakítottak,de már kibékültek.Pár napja elmondtam neki,hogy terhes vagyok.Azt mondta vetessem el ő kifizeti.Mondtam neki ,hogy nem vetetem el.Erre azt mondta,hogy márpedig elfogom,mert ő a hatóság és ő kényszeríthet rá engem.Tényleg megteheti? Mit tud tenni ,hogy ne maradjon meg a baba?
2015. aug. 13. 12:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A gyerekem apja a rendőr,nem pedig az ő apja.Nem elkényeztetett már 28 éves.Örökbe biztos nem fogom adni,ha már kihordom és megszülöm.Igazából én szeretem őt..És nem is az fáj a legjobban amiket mond ,hanem az ahogy mondja,mert úgy mondja mintha csak az én hibám lenne,mintha én akartam volna.
2015. aug. 13. 13:09
 12/21 anonim ***** válasza:
#11 hát erről mi nem tudunk semmit. Védekeztetek? Esetleg azt mondtad hogy gyógyszert szedsz? A másik... Miért akarsz te gyereket egy olyantól, akinek csak szexre voltál jó? Van egy olyan érzésem, hogy így akarsz havi pénzt szerezni belőle... De a gyereknek ez így nem lesz jó!
2015. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer nem védekeztünk.A pénz nem érdekel,illetve ami jár a gyereknek az jár,de nem vagyok pénzéhes.Jobban örülnék,ha hozzám költözne és együtt nevelnénk a babát.Nem mondtam neki soha olyat hogy szedek gyógyszert.Egy kisebb városban lakunk és már régóta szemezgettünk,de nem csak szexnek indult a dolog.
2015. aug. 13. 14:06
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Ti megérdemlitek egymást a sünnel...
2015. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
#13 szerintem inkább fogass el hogy csak golyófogónak voltál jó
2015. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha még erősködik az úriember akkor javaslom, hogy jelentsd fel. Meg akkor majd hatóságilag kell köteleztetni arra, hogy fizessen gyerektartást.
2015. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

Annyira fontos a világra hozni egy embert? Naponta millióan születnek nyomorba meg millióan is hallnak meg.

Neked pedig lenne időd találni egy férjet, és szülni egy gyereket akinek nem csak biológiailag van apja.

Aki meg sem született az nem halhat meg.

Inkább vetesd el, hagyd a hülye erkölcsi korlátokat.

2015. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhet. De ha ilyen b.uta vagy, hogy egy két hónapig tartó kettyintgetésből összejött gyereket megtartanál egy olyan férfitól aki köpőcsészének nézett.. hááát gratulálok. sok sikert!
2015. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthet ilyenre! Nagyon szánalmas! Még rendőrnek sem nevezném az ilyen embert!!!!
2015. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megtarthatód kérdezö ! De vésd azt nem értem mért akarsz vel hatörik szakad összeköltözni vele ha ö nem ha ö nem akar ugyse költözik össze veled szóval magadra maradsza gyermekeddel
2015. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!