Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új munkahelyre kerültem ahol...

Új munkahelyre kerültem ahol négyen vagyunk és az egyik srác szólt, h vigyázzak a másik két sráccal mert nagy játékosok, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Teljesen jó srácoknak néznek ki pedig!

2015. aug. 14. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra, hogy ne pletykálj velük vagy előttük, mert kavarnak a hátad mögött.
2015. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bastee válasza:

A pontos válasz eléggé függ a kérdező nemétől! :)

Ha te is "srác" vagy akkor valóban a munkára vonatkozik. Pókerarc, fúrás, kétszínűség, képmutatás.

Ellenben gyakran aki mondja, pont ő a ludas...

Ha "csaj"-nak mondják nyilván a bugyiját kell megvédenie. Viszont a helyzet itt is az, hogy ha mindkettőtől óva int, lehet csak maga felé tereli a vizet. A mindenkivel vigyázz, csak bennem bízz mondatok mindig bizonytalanok, és kb. most rajtatok kívül a maradék kettőt feketítette be :D

2015. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy arra, amit az első írt, vagy arra gondolt, hogy lehet majd meg akarnak hódítani, fel akarnak szedni egy rövid idő erejéig, játszanak veled (akár mindketten egyszerre)... elérik, hogy valamelyikbe beleszeress, kényszerű helyzetbe hoznak, kínoznak, kikészítenek, közben pedig a hátad mögött röhögnek rajtad. Láttam már ilyet is. Lényeg a lényeg, maradj hűvös velük, ne haverkodj velük és ne keverd őket bele a magánéletedbe.

De aztán az is lehet, hogy az a srác, aki mondta, csak féltékeny...

2015. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!