Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én adtam személyiséget a...

Csak én adtam személyiséget a számoknak amikor kicsi voltam?

Figyelt kérdés

Emlékszem alsóban mindig személyiséget adtam a számoknak,pl: a 9 gonosz mert elveszi a 8-tól a 72-öt ,és most 8 és 72 nem lehetnek együtt, vagy 6-nak és 2-nek van egy gyereke akit 12-nek hívnak....stb. Ez főleg a szorzásnál és osztásnál mutatkozott meg.

Tudom egy kicsit ( KICSIIIT???...NAGYON) fura,de most valahogy amikor számoltam így kicsit vissza emlékeztem az alsó tagozatra. (gimnazista vagyok)

Ti is csináltatok/gondoltatok ilyesmit ?



2015. aug. 14. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Nyugi ez aranyos ha kicsiként csináltad :D Nekem a hét napjaival volt ilyen, mindegyikhez egy színt párosítottam.
2015. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért gyűlöltem mindig is a számokat (így a matekot is), mert nem személyesítettem meg őket :D Nekem mind gonosz volt.
2015. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden számhoz kötöttem valami tárgyat+színt+személyiséget/tulajdonságot

A 3 kék hullámok közt lebegő kedves vitorláshajó volt, a 2 finom cseresznye, a 4 dió... Többire nem emlékszem. De visszagondolva elég furcsa :D

2015. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak simán az ujjaimon számoltam
2015. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2-es egy hattyú volt. A többire már nem emlékszem.
2015. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!