Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy jópár...

Miért van az, hogy jópár ügyvédnek, orvosnak jó egy egyszerü gombos teló egy egyszeri embernek meg Iphone vagy egyéb okostelefon szükséges?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

az egyiknek telefon kell a másiknak meg a menőség...


Én programozó vagyok sokáig KP520-m volt, most SII-m van, pénzem lenne kb akármilyen telefonra amilyet akarnék...

Nekem pl elég telefonálásra, sms-re, skypera, pár játékra, szöveges feljegyzésre, böngészésre...


Talán hónapok múlva az egyik új projektem miatt veszek erősebb telefont, de azt sem villogásra...


Én azt a haveromat sem ítéltem el akinek fekete-fehér telefonja volt, telefonálásra az is jó :)


22F

2015. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, mire használod, de tény, hogy sokaknak státuszszimbólum. Mióta okostelóm van, sokkal ritkábban használok más eszközt, a határidőnaplótól a kapcsolattartásig, online ügyintézéstől a navigációig minden megoldható egyetlen, zsebben hordható kütyüvel.
2015. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen üzletágban dolgozol. Én pl. vállalkozó vagyok (marketing tanácsadás, websiteok, stb.), van hogy előbb kell megválaszolni egy emailt, minthogy az egyáltalán megérkezne :) Ilyenkor nincs idő arra, hogy hazaérjek, bebootoljam az öreg PC-t és megírjam az emailt. Van, hogy megállok a leállósávban és onnan küldök emailt.

Ehhez kell az okostelefon, elképzelni nem tudnám nélküle az életem. Iphonet meg azért vettem, mert villámgyors és egyszerűen használható. Kirpbóbáltam Androidot, Windows Phonet, mindent ami csak létezik, csapnivaló volt mind.


Én azt gondolom egyébként, hogy az orvost vagy az ügyvédet inkább felhívják ha bármi kérdésük van az ügyfeleknek és nem emailt küldözgetnek. Mint írtam is, biznisztől függ.

2015. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert az ügyvéd és orvos nem rendelkezik elég szabadidővel, hogy állandóan az okostelefonján a facet eg a netet basztassa. Egyébként meg a legtöbbnek a számos csak a munkatelefonja, a privát telója fejlettebb ha van külön.
2015. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy csomó orvos egyébként csak a munkahelyén használ egyszerűbb telefont. Sokszor látom,hogy kettő van az asztalán, egy jobb és egy rosszabb. Ettől függetlenül nem tudom, miért kell mindenkinek iphone, nekem nincs, de nem is hiányzik, igaz, sosem votlam nagy telefonb...zi :)
2015. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
mert gyors az alma es nem fagy le. az androidommal telefonalni nem lehetett
2015. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

láttad jópár ügyvédnek, orvosnak a másik telóját? nem?

naugye...


...úgy mellesleg honnan, és miből állapítod meg, ki az egyszeri ember? gondolom egyszerűt akartál írni, de az is gond..te egyszeri vagy?

2015. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy pár ügyvéd és doki akit mint magánember is ismerek és 30-as éveiket tapossák tehát nm is idősek és Nokia 2700 és ilyenekkel járkálnak.
2015. aug. 16. 01:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezeket telefonálásra használja az ember és az sem hátrány, hogy ha az ember nem ül egész nap egy csinos kis irodában, ahol ott a konnektor, akkor ne kelljen már azon aggódni, hogy délben lemerülök és már hiába telefonálna az ügyfél.

Egyébként a többségnél ez tényleg csak munkatelefon. Sok helyen a cég/főnök adja az alkalmazottnak, természetesen nem azzal a céllal, hogy asphalt 8-at nyomasson rajta akadás nélkül. Jóval olcsóbbak és strapabíróbbak, a célnak megfelelnek.

Sok ember meg státuszszimbólumnak tartja a készülékét. Jó magyar szokás megvenni 2 év hitelre, előfizetésre meg már nem is futja mellé. De milyen menő előkapni a metrón ülve és villogni vele.

Meg persze vannak olyanok, akik ki is használják, mondjuk egy alkalmazásfejlesztőnek eléggé létszükséglet egy okosketyere.

2015. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én orvos vagyok, és az a véleményem, hogy az okostelefon egy orvos esetében kötelező eszköz, éppen úgy, mint a fonendoszkóp. Az ember feje nem lexikon, és nem lehet mindent fejből vágni, még nekünk sem, egy gyógyszerkölcsönhatást, vagy hatóanyagot, pedig okostelefonról, akár betegágy mellett fél perc alatt meg tudok nézni. Amúgy orvosok közül valóban sokaknak van két telefonja, de okostelefonja a fiatalok közül szinte mindenkinek van, mert nagyon hasznos a szakmában.
2015. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!