Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom úgy, hogy nem...

Csak én látom úgy, hogy nem annyi a testi érintkezés a férfi barátok között Magyarországon?

Figyelt kérdés
Amerikai dolgokban (például sorozatokban, mondjuk Jóbarátok, de akár még koncertfelvételeken is a zenészek) sokszor megölelik egymást a barátság jeleként. Mármint 2 férfi. Érdekes, hogy magyarok esetében ezt nem figyeltem meg, sőt, kifejezetten gyanakszunk, ha 2 férfi megöleli egymást, de ha ezt egy ilyen-olyan zenész párosnál látom, vagy Chandlernél és Joeynál vagy valami ilyesmi, akkor ott senki nem tartja furának. Miét van ez?
2015. aug. 14. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem embere válogatja. Én nő vagyok, de én sem ölelem meg soha a barátnőimet, sőt puszit sem szeretek adni, nem esik jól. A férjem is csak lekezel a barátaival.

Ugyanakkor láttam már olyan főleg fiatalabb srácokat, akik megölelik egymást.

2015. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9-es, ez igaz, de én most alapból igazi barátokra gondoltam.


Egyébként én se vagyok nagyon ölelkezős, és én sem adok puszit akárkinek. Én amúgy nő vagyok.


És nem is feltétlenül köszönésnél gondoltam, csak úgy nem is tudom, alkalomadtán.

2015. aug. 15. 00:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem a melegekre céloztam....az ilyen swagyolopáwa gyerekekre utaltam akik lassan már túlszárnyalnak ebben mindenkit....


A melegekkel semmi bajom....


1-es voltam...

2015. aug. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Hát én se vagyok az a nagyon pusziadós típus.
2015. aug. 15. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!